زنجان

پرونده متهمان شهرداری در دادگاه تجدیدنظر است/ عمده متهمان به رأی اعتراض کردند

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از زنجان، حجت‌الاسلام محسن کرمی درباره رسیدگی به پرونده متهمان شهرداری اظهار داشت: پرونده در دادگاه تجدیدنظر است.

دادستان زنجان گفت: پرونده در پی اعتراض برخی از متهمان پرونده به دادگاه تجدید نظر رفته است و ما نیز منتظر نتیجه آن هستیم و به محض قطعیت رأی، نسبت به اجرای آن اقدام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده گفت: رسیدگی به پرونده هم باید قاطعانه و هم باید عادلانه باشد، پس وقتی برخی از متهمان پرونده نسبت به رای صادره اعتراض دارند و سعی در ارائه عدله و ارائه مستندات دارند؛ ما نیز وظیفه داریم که آن را استماع کنیم.

کرمی تصریح کرد: عدالت‌طلبی، حفظ حقوق بیت‌المال نباید موجب شود که حقوق افراد را نادیده بگیریم، هر چند که از ابتدای پرونده همه تلاش ما این بود که ضمن داشتن صحت عمل و ضمن برخورد با فساد حق افراد نیز در لابه لای کار رسانه‌ای گم نشود.

دادستان زنجان گفت: امروز هم وقتی افراد حق اعتراض دارند، قاعدتا باید رسیدگی شود و آنطور که ما اطلاع داریم دادگاه تجدید نظر در این پرونده سنگین، رسیدگی لازم را انجام می‌دهد و به زودی رای اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: عمده متهمان پرونده به رای اعتراض کردند و برخی نیز برای بهره‌گیری از تخفیف قانونی در پذیرش رای این کار را نکردند.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵


 2021-11-09 10:43:48

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا