فرهنگ و هنر

پوسترهای جدیدی از فیلم مشترک “دی‌کاپریو” و “دنیرو” منتشر شد+ عکس

پوسترهای جدیدی از فیلم مشترک “دی‌کاپریو” و “دنیرو” منتشر شد+ عکس

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری برگزیده های ایران، یکی از مهم‌ترین فیلم سینمایی امسال، “قاتلین ماه کامل” به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است که از رمانی به همین نام اقتباس شده و حول سلسله‌ رخدادهای شوکه‌کننده دهه ۱۹۲۰ میلادی آمریکا می‌گذرد. 

این فیلم به قتل‌های پر رمز و راز ایالت اکلاهما در دهه ۱۹۲۰ میلادی که در بحبوحه پیدا کردن نفت، در سرزمین‌های قبیله سرخ‌پوست اوسیج‌ها به وقوع پیوست، می‌پردازد.

“قاتلین ماه کامل” از حضور بازیگران مطرحی چون “رابرت دنیرو”، “لئوناردو دی‌کاپریو”، “برندن فریزر” و “لیلی گلداستون” بهره می‌برد.

موضوع فیلم جدید مارتین اسکورسیزی مشخص شد

شرکت‌های اپل و پارامونت که پخش “قاتلین ماه کامل” را برعهده دارند، به تازگی اعلام کرده‌اند تاریخ اکران جهانی و گسترده فیلم تازه اسکورسیزی، ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) خواهد بود و برنامه اکران محدود این فیلم که برای تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) برنامه‌ریزی شده بود، به کلی لغو شده است. 

این درحالی است که هالیوود همچنان درگیر اعتصابات سراسری بازیگران و عوامل تولید است و اگر تا زمان اکران فیلم تازه اسکورسیزی، اعتصاب‌ها همچنان به قوت خود باقی باشد، ستارگان هالیوودی “قاتلین ماه کامل” نمی‌توانند در تبلیغات تجاری این فیلم پرهزینه مشارکت داشته باشند. 

در ادامه، پوسترهای جدید “قاتلین ماه کامل” را مشاهده می‌کنید: 

سینما , سینمای جهان , هالیوود , پوستر ,

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا