کهگیلویه و بویراحمد

پیام قدردانی جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش برگزیده های ایران از یاسوج جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از ابراز لطف و پیام های تبریک قشرهای مختلف مردم و مسئولان استان پس از دریافت درجه سرداری خود تقدیر کرد.

متن پیام سرتیپ دوم پاسدار مصطفی مثنوی به شرح زیر است: خدای سبحان را شاکریم که حیات ما را مقارن با حاکمیت اسلام عزیز و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داد و توفیق انجام رسالت پاسداری از دستاوردهای ارزشمند آن را تحت رهبری حکیمانه و الهی ولایت مطلقه فقیه به ما ارزانی داشت.

تمسک به حبل الله متین، استعانت از حضرت بقیه الله الاعظم ارواحناله فداء و اهل بیت عصمت و طهارت، اطلاعت و تبعیت از ولی فقیه، تقوا و پرهیزگاری، استمداد از ارواح مطهر شهیدان سرافراز، تعمیق بصیرت دینی، حضور ایثارگرانه و آگاهانه در همه صحنه ها و دوری از وسوسه های شیطانی می تواند ما را آماده دفاع همه جانبه و روز افزون برای پیمودن این مسیر خطیر بنماید. 
لذا وظیفه خود می دانم بعنوان برادر کوچکترتان از بذل محبت و عنایات همه پیشکسوتان جهاد و شهادت، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهیدان، همسنگران در سپاه و بسیجیان عزیز، مسئولان و مدیران و آحاد مردم عزیز که بنده را مورد لطف و پیام محبت آمیز خود قرار دادند ،کمال سپاسگزاری را داشته باشم.

بی تردید در حال حاضر مسئولیت خطیر صیانت از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش بر دوش همه ما سنگینی می کند. 

اینجانب برای همه عزیزان آرزوی  توفیق دارم و از خداوند منان می خواهم ما را در انجام ماموریت ها و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی بیش از پیش موفق فرمایند. 

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا