خراسان رضوی

پیکر مطهر ۲ شهید گمنام در استانداری خراسان رضوی به خاک سپرده شد

به گزارش برگزیده های ایران از مشهد، با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و مسئولان استانی، پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس در محوطه استانداری خراسان رضوی به خاک سپرده شد.

استاندار خراسان رضوی در این مراسم ضمن ادای خیرمقدم به مهمانان حاضر در این مراسم گفت: احساسات درونی و باور ما بر این است که به صورت اختصاصی در استانداری خراسان رضوی ۲ هدیه الهی را دریافت کرده ایم که به وجود آنها در این محیط نیازمند بودیم.

یعقوبعلی نظری افزود: از این پس، این مکان فقط استانداری خراسان رضوی نیست. بلکه آرامگاه ۲ شهید است. وجود و حضور این شهیدان به ما کمک می کند و در فضای مدیریتی استان تاثیرگذار خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این ظرفیت را داشته باشیم که با هر نگاه به مرقد مطهر این شهیدان و هر رفت و آمد از کنار مزار آنها، آثار وجود مبارک آنها را در مراحل خدمتگزاری حس کنیم و از برکت وجود آنها بهره مند شویم.

استاندار خراسان رضوی افزود: این افتخاری برای استانداری خراسان رضوی و دستگاه های اجرایی استان است که علم شهدا در نقطه کانونی و مرکز استانداری برپا شود و شاید خداوند متعال به خاطر نیاز درونی همه ما به آثار و برکات شهدا، این نعمت حضور آنها را به ما ارزانی داشته است.

نظری با اشاره به حضور خانواده معظم شهدا در این مراسم خاطرنشان کرد: حضور خانواده های مطهر شهدا به استانداری خراسان رضوی معنویت داده است.

وی تاکید کرد: این عهد و پیمان را با شما مردم می بندیم که همه تلاش وفکری و جسمی خود را به کار گیریم که خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم. حضور ما در این جایگاه، هیچ دلیلی جز خدمت به مردم و استحکام نظام جمهوری اسلامی ندارد.

 

انتهای خبر/ ۷۰۰۷۹


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا