اجتماعی

چمران: قطع درخت از مخیله شهرداری تهران عبور نمی‌کند

چمران: قطع درخت از مخیله شهرداری تهران عبور نمی‌کند

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برگزیده های ایران، مهدی چمران؛ رئیس شورای شهر تهران در آیین بهره‌برداری از دسترسی جنوب به غرب بزرگراه شهید همت و بازگشایی فاز دوم تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نواب ـ شهید تندگویان که در قالب یکصد و بیست و دومین پویش امید و افتخار صبح امروز با حضور مهدی صداقتی؛ مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران،‌ علی‌اصغر قائمی و حجت‌الاسلام آقامیری از اعضای شورای شهر تهران، هادی حق‌بین؛ معاون فنی عمرانی شهرداری تهران، جوانی شهردار منطقه ۳ و صالحی شهردار منطقه ۲، برگزار شد اظهار کرد: تاکید مدیریت شهری بر این است که هر پروژه‌ای که در هر زمانی آماده می‌شود بدون فوت وقت در اختیار شهروندان قرار بگیرد که شاهدیم که در پروژه‌های این دوره این رویکرد مورد توجه قرار گرفته است.

وی درباره توسعه فضای سبز و کاشت درخت در شهرداری تهران گفت: این مسئله مورد توجه مدیریت شهری است و باید اشاره کنیم که نه تنها شهرداری تهران بلکه پیمانکاران آنها نیز هیچ تفکری مبنی بر قطع درختان در پایتخت ندارند و این موضوع در مخیلات آنها نمی‌گنجد و همه تلاش مجموعه شهرداری تهران افزایش توسعه فضای سبز در پایتخت است.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در این دوره از مدیریت شهری شاهد بودیم که به این موضوع توجه و به فضای سبز شهر تهران اضافه شده است.

چمران به سفر اخیرش به شهر قم اشاره کرد و افزود: برای حضور در جلسه رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استان‌ها به قم سفر کردم که در دیدار با اعضای شورای قم عنوان کرد که توسعه فضای سبز خوبی در این شهر صورت گرفته و در حال حاضر سرانه فضای سبز در شهر قم به ۲۴ متر مربع رسیده و این موضوع قابل توجه و تقدیر است.

فعالیت ۲۰ تیم جهت آسفالت‌ریزی در بزرگراه‌های تهران

وی ادامه داد: در شهر تهران نیز اقدامات خوبی جهت آبیاری فضای سبز صورت گرفته و ان‌شاءالله بتوانیم با استفاده از روش‌های نوین، آب کمتری را برای آبیاری فضای سبز استفاده کنیم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا