اخبار ورزشی

کشاورز: اول به داوران فوتسال امکانات بدهیم، بعد عملکرد خوب بخواهیم/ به دنبال رکوردشکنی نبودیم

کشاورز: اول به داوران فوتسال امکانات بدهیم، بعد عملکرد خوب بخواهیم/ به دنبال رکوردشکنی نبودیم

– اخبار ورزشی –

محمد کشاورز درباره عملکرد تیم گیتی‌پسند اصفهان در ۱۰ هفته نخست لیگ برتر فوتسال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران گفت: مقابل آنا صنعت پیش‌بینی بازی سختی را می‌کردیم و عملکرد خوبی داشتیم. در اکثر دقایق مسابقه بر بازی مسلط بودیم و موقعیت‌های خیلی خوبی ساختیم. نقطه تاریک بازی اما این بود که از این فرصت‌ها استفاده نمی‌کردیم. بازیکنان ما بارها با دروازه‌بان حریف تک به تک شدند و گاهی از او عبور کردند،‌ اما دقت لازم را برای گلزنی نداشتند.

لیگ برتر فوتسال| گیتی‌پسند سرانجام امتیاز از دست داد

به دنبال رکوردشکنی نبودیم
وی با اشاره به ضعف گلزنی شاگردانش تأکید کرد: هفته‌هاست که موقعیت‌های بی‌شمار خودمان را تبدیل به گل نمی‌کنیم و با تمرین بیشتر، به شرایط خوبی می‌رسیم. یکی از بهترین شروع‌های تاریخ گیتی‌پسند در لیگ برتر را داشتیم و ۹ برد متوالی کسب کردیم. ما دنبال مسائلی چون رکورد نبودیم. انسجام دفاعی خیلی خوبی داریم و کمترین گل خورده به نام ماست. بازیکنان ما مسئولیت‌پذیر و پُرتلاش هستند و امیدوارم با برطرف کردن ضعف در گلزنی، همین روند را حفظ کنیم.

به جوانان باید فرصت اشتباه بدهیم
سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در مورد تأثیر جوانگرایی این تیم در بهره نبردن از موقعیت‌های گلزنی اظهار داشت: بازیکنانی جذب کرده‌ایم که با وجود توانایی‌هایی که دارند، جوان هستند و به آنها باید فرصت اشتباه داده شود. این بخشی از کار یک تیم جوان است و از این بابت نگران نیستیم. به این جوانان فرصت می‌دهیم و پای همه چیز آن می‌ایستیم. تیم ما از پیش‌فصل تاکنون پیشرفت کرده و از این روند رو به رشد راضی هستم.

فوتسال , محمد کشاورز , تیم فوتسال گیتی پسند ,

تیم ملی به بازی دوستانه با تیم‌های بزرگ نیاز دارد
کشاورز درباره اثری که وقفه‌های لیگ برتر به‌خاطر اردوهای تیم ملی بر گیتی‌پسند می‌گذارد،‌ تصریح کرد: من و باشگاه گیتی‌پسند هر کمکی از دست‌مان بربیاید، برای تیم ملی انجام می‌دهیم. تیم ملی به بازی دوستانه با تیم‌های بزرگ جهان نیاز دارد. همین دیدارهاست که بازیکنان را آبدیده می‌کند و اعتمادبه‌نفس آنها را افزایش می‌دهد. شمسایی کارهای تیم ملی را با تفکرات خودش جلو می‌برد و اطمینان دارم تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین تصمیمات را بگیرد.

مرتضایی: افغانستان ۵۰ پله در رده‌بندی تیم‌های ملی فوتسال صعود کرد

داوران یک سال است که دستمزد نگرفته‌اند
وی در مورد عملکرد داوران در ۱۰ هفته نخست لیگ برتر فوتسال خاطرنشان کرد: داوران ما زحمتکش و نجیب هستند. آنها تمام تلاش خود را می‌کنند، اما می‌شنویم که این داوران یک سال است دستمزد نگرفته‌اند و از لباس‌های قدیمی استفاده می‌کنند. از متولیان امر خواهش می‌کنم قبل از بررسی عملکرد داوران، به آنها به اندازه تلاشی که می‌کنند، اهمیت بدهند.

اول امکانات خوب به داوران بدهیم، بعد عملکرد خوب بخواهیم
سرمربی گیتی‌پسند در ادامه انتقادات خود از کمبود امکانات برای داوران فوتسال، یادآور شد: ناراحت می‌شوم که یک داور تا شهری دور باید زمینی سفر کند. باید ابتدا امکانات خوبی به داوری بدهیم و به همان نسبت از داوران عملکرد خوب بخواهیم. انتظار بالایی از آنها می‌رود و با توجه به سطح بالای لیگ برتر، داوران باید کاملاً آماده باشند. جامعه داوری تاکنون تمام تلاش خود را کرده است.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا