اجتماعی

کشف ۴ میلیارد تومان لوله و شلنگ قاچاق در شهرری

کشف ۴ میلیارد تومان لوله و شلنگ قاچاق در شهرری

– اخبار اجتماعی –

سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برگزیده های ایران اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار لوله و شلنگ قاچاق از انباری در محدوده شهرری شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در خیابان شهید رجایی تخلیه و دپو شده است که این کالاهای خارجی را به این مکان منتقل و به بازار ارسال می‌کند.

سرهنگ افشاری بیان کرد: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی کردند که مشخص شد این محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نشده است،  مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع شلنگ خارجی در محل دپو شده است.

کشف بیش از ۷هزار ساعت‌مچی قاچاق در اسلامشهر

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی هستند.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد شلنک ها ۲.۰۰۰ حلقه (۱۰۰.۰۰۰متر) به مارک NCR ساخت تایلند بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۴ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: با سرمایه‌گذاری در ورود و خروج کالای قاچاق و ارز نابودی صنایع کشور را هدف نگیرید.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا