قزوین

کمک‌ ۳ میلیاردی آوجی‌ها به نیازمندان

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از قزوین به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین، قربانعلی ملاحسنی، رئیس کمیته امداد اداره آوج بیان کرد: کمک به نیازمندان و محرومان تنها با هدف ارتقای زندگی مددجویان و رفع مشکلات و موانع پیش روی آن‌ها صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: مردم نیکوکار آوج طی ۶ ماه نخست سال جاری بیش از ۳ میلیارد و ۱۴۴ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان به نیازمندان و محرومان مساعدت کرده‌اند.
وی ادامه داد: این میزان کمک مردمی در قالب طرح‌های مختلف برای خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان ارائه شده که ۴۷ نفر آن‌ها یتیم و ۲۱۹ نفر آن‌ها فرزندان محسنین هستند.
وی افزود: در حال حاضر یک هزار و ۳۲۵ حامی با مشارکت در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین از این فرزندان حمایت می‌کنند که طی ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از ۷۲۲ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان مساعدت شده است.
ملاحسنی عنوان کرد: مردم نیکوکار آوج طی ۶ ماه نخست سال جاری بیش از ۴۰۹ میلیون و ۹۷۳ هزار تومان زکات پرداخت کرده‌اند که زکات هر روستا در همان روستا هزینه شده است.
وی اعلام کرد: مردم نیکوکار آوج در طرح‌های دیگر این نهاد نیز مشارکت داشته‌اند که می‌توان به بیش از ۳۵۵ میلیون تومان کمک در طرح نذر و قربانی، بیش از ۶۰۳ میلیون تومان در طرح اطعام و ۵۴۱ میلیون تومان در طرح احسان حسینی اشاره کرد.
رئیس کمیته امداد اداره آوج تصریح کرد: ۲ هزار و ۶۰۶ صندوق صدقه در شهر آوج و روستاهای تابعه نصب است که طی این مدت بیش از ۸۸ میلیون و ۵۱ هزار تومان صدقه جمع‌آوری شده است.
وی گفت: در عملکرد مراکز نیکوکاری نیز باید گفت که بیش از ۷۸۲ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان از کمک مردمی در ۶ مرکز نیکوکاری جمع‌آوری شده است.
وی یادآور شد: عموم مردم نیکوکار می‌توانند در هر نقطه‌ای از کشور و بدون داشتن اینترنت، تنها از طریق کد مهربانی # ۰۲۸۴۸۸۷۷ کمک‌های خود را به نیازمندان و محرومان آوج اهدا کنند.
انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا