کمیته انضباطی به رفتار نورافکن رسیدگی می‌کند

کمیته انضباطی به رفتار نورافکن رسیدگی می‌کند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ کمیته انضباطی فدراسیون آرای خود را درباره پرونده‌های مختلف به شرح زیر صادر کرد:

* در خصوص تخلف یوسف بخشی‌زاده، سرمربی تیم مس سونگون مبنی بر نشر اکاذیب پس از پایان مسابقه برابر نفت مسجدسلیمان، وی مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ این مقررات، به یک جلسه محرومیت که به مدت شش ماه تعلیق می‌شود، محکوم شد و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تعویق جلسه پورموسوی با کمیته انضباطی

رأی صادره از حیث محرومیت، قابل اجرا و قطعی بوده و از حیث جریمه نقدی، ظرف مهلت هفت روز قابل تجدید نظر خواهی پس از ابلاغ در کمیته استیناف است.

* دیدار تیم‌های مس رفسنجان و فولاد خوزستان در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و از سوی عبدالله جرفی کادر تیم فولاد خوزستان، تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی و توهین به مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدید نظر است.

کمیته انضباطی اعلام کرد: یک جلسه محرومیت تعلیقی و جریمه نقدی برای سرمربی سایپا

* با توجه به تخلف صورت گرفته از سوی امید نورافکن بازیکن تیم سپاهان اصفهان در دیدار برابر پرسپولیس تهران، جلسه رسیدگی به تخلف وی روز یکشنبه ۲۸ آبان ماه برگزار می‌شود.

* به دلیل تخلف حمیدرضا طاهرخانی، بازیکن تیم خیبر خرم‌آباد که با صدور قرار دستور موقت شماره ۱۳۱۹ از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم بود، وی مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ این مقررات، به یک جلسه محرومیت که به مدت ۶ ماه تعلیق می‌شود، محکوم شد و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رأی صادره قطعی بوده و با صدور این رأی، از قرار دستور موقت طاهرخانی رفع اثر می‌شود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا