لرستان

گازرسانی به ۲۴۲۸ روستای لرستان / برخورداری ۳۱ شهر از خدمات شرکت گاز

گازرسانی به ۲۴۲۸ روستای لرستان / برخورداری ۳۱ شهر از خدمات شرکت گاز

به گزارش برگزیده لرستان ،کرم گودرزی در نشست خبری با خبرنگاران در خرم آباد گفت : از تعداد ۳۳ شهر لرستان ۳۱ شهر گازرسانی شده و برای ۲ شهر نیز این مهم در دست اقدام است همچنین گازرسانی به صعب‌العبورترین سخت‌ترین منطقه لرستان یعنی شول‌آباد در حال انجام است.

وی ضریب نفوذ گازرسانی را ۹۹.۹ درصد خواند و افزود: در حال حاضر ۲۴۲۸ روستای استان گازرسانی شده، ضمن اینکه این ضریب نفوذ در روستاها بیش از ۹۷ درصد است.

وی با بیان اینکه بیش از ۶۰۰ هزار مشترک خدمات گاز را دریافت می‌کنند، افزود: دولت سیزدهم خدمات شایسته‌ و توجه ویژه‌ای را به روستاییان و به ویژه مناطق محروم داشته و تحرک خوبی برای گازرسانی مناطق شهری و روستایی در این دولت دیده می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان تصریح کرد: دلفان، چگنی و پلدختر در سه سال گذشته جهش خوبی در بحث گازرسانی در روستاها داشته‌اند.

گودرزی، اجرای مصوبات سفر ریاست‌جمهوری را از جمله اولویت‌های شرکت گاز لرستان برشمرد و گفت: در این راستا از ۵ مصوبه دور اول سفر، گازرسانی به ۱۳۲ روستا بود که ۱۲۰ روستای آن انجام شده، همچنین گازرسانی به شول‌آباد و بزنوید در حال انجام بوده و گازرسانی به شهرک آهک هیدراته پلدختر نیز به بهره‌برداری رسیده است.

وی ادامه داد: ۵۰۷ روستای واجد شرایط گازرسانی در خرم‌آباد وجود دارد، ضمن اینکه ۴۸۸ روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان در پایان گفت : در حال حاضر ۲۷۰ میلیارد تومان از بخش‌های خانگی، صنعتی و تجاری عمومی طلب داریم.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا