البرز

یمن، خریدار محصولات رازی

یمن، خریدار محصولات رازی

به گزارش برگزیده از البرز؛ «ابوالفضل معارف وند» با اشاره به حضور نماینده شرکتی از کشور یمن و برگزاری جلسه با حضور معاونان موسسه رازی، بیان کرد: این جلسه به درخواست کشور یمن و با هدف درخواست آنتی سرم های دیفتری موسسه رازی و صادرات این محصول به یمن برگزار شد.

وی افزود: با توجه به درخواست ‌ا و با هماهنگی با معاونت تحقیق و تولید فرآورده‌های بیولوژیک مقرر شد ۲ هزار و ۵۲۰ ویال آنتی سرم ضد دیفتری به شرکت یمنی تحویل داده شود و اقدامات لازم با حضور نمایندگان طرفین در این زمینه انجام شد.

مدیر بازرگانی موسسه رازی با بیان اینکه تاکنون صادرات فرآورده های بیولوژیک این مجموعه به کشور یمن انجام نشده بود، گفت: بر اساس هماهنگی ها و مباحث مطرح شده، صادرات سایر واکسن‌ها و فرآورده های مصرف پزشکی موسسه رازی به یمن در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: واکسن دوگانه سرخک – سرخجه، سه گانه سرخک- سرخجه – اوریون، فلج اطفال، آنتی سرم های ضد مار گزیدگی و عقرب زدگی فرآورده های هستند که در برنامه های آینده صادرات به کشور قرار گرفته اند و مذاکراتی در این خصوص انجام شده است.

معارف وند ادامه داد: با توجه به مذاکراتی که انجام شد امکان افزایش ظرفیت تنوع و میزان فرآورده های مصرف پزشکی به کشور یمن ادامه خواهد داشت.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا