سیاسی

«یک شهید و دو مجروح» پلیس در حمله شبانگاهی مهاجمان به یک «ایست و بازرسی مسیر زاهدان- خاش»

«یک شهید و دو مجروح» پلیس در حمله شبانگاهی مهاجمان به یک «ایست و بازرسی مسیر زاهدان- خاش»

سردار محمد قنبری شامگاه چهارشنبه اظهارداشت: ساعتی قبل در مسیر زاهدان- خاش در محل ایست و بازرسی شهید غفاری اشرار مسلح به همکاران مستقر در ایست و بازرسی که در حال انجام وظیفه و تامین امنیت محور بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و از سمت ریل قطار به آنان تیراندازی می کنند.
وی افزود: اشرار بعد از تیراندازی، با واکنش قاطع و آتش سنگین ماموران مواجه که سریعآ از محل متواری شدند که براثر این حمله اشرار سرباز وظیفه یعقوب دهمرده به فیض شهادت نائل و ستوان محمد قیامی و استوارحسین پارسا کیا نیز مجروح می‌شود.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از لحظات ابتدایی این حادثه با تشکیل تیم ویژه؛ سرنخ هایی به دست آمده، شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به ماموران ایست و بازرسی آغاز شد.
وی بیان کرد: مجروحان سریعا تحت مداوا قرار گرفته‌اند و پلیس در راه حفظ امنیت مردم با اراده استوار تا پایان جان ایستاده است و شهادت این سرباز سرافزار انتظامی را خدمت مردم شریف استان و خانواده و بستگان تبریک و تسلیت گفت.
سردار قنبری افزود: این شهید والا مقام اهل شهرستان هیرمند است و مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهید متعاقبا اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوایید:

  • تیراندازی به واحد گشتی پاسگاه «تردست» زاهدان / یک مامور «فراجا» مجروح شد

۲۱۲۱

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا