اخبار ورزشی

۴ کشتی‌گیر مدعی تیم ملی بزرگسالان از شرکت در مرحله نهایی انتخابی تیم جوانان معاف شدند

۴ کشتی‌گیر مدعی تیم ملی بزرگسالان از شرکت در مرحله نهایی انتخابی تیم جوانان معاف شدند

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، خرم‌آباد طی روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه میزبان جام شهیدان علی‌پناه است که اعلام شده حضور چهار تیم خارجی ازبکستان، مجارستان، عراق و سوریه در آن قطعی شده است.

براساس این گزارش، بیش از ۱۰۰ کشتی‌گیر جوان داخلی در این رقابت‌ها روی تشک خواهند رفت. در حالی که مسابقات قهرمان کشوری این رده سنی زمانی در انزلی برگزار شد که محسن کاوه هدایت تیم جوانان کشورمان را برعهده داشت، جام شهیدان علی‌پناه مرحله پایانی انتخابی تیم ملی آزاد جوانان محسوب می‌شود که با سرمربیگری غلامرضا محمدی به انجام خواهد رسید.

همه مدعیان کسب دوبنده تیم ملی آزاد جوانان غیر از ابراهیم خواری، علی خرمدل، محمدرضا شاکری و امیررضا معصومی باید در این رقابت‌ها کشتی بگیرند، حتی ابوالفضل بابالو قهرمان سال ۲۰۲۳ جوانان جهان و همچنین آرین سجادی که هر دو به همراه تیم بزرگسالان چندی پیش در جام یاریگین روی تشک رفتند.

ابراهیم خواری و علی خرمدل قرار است اسفند ماه در جام یاشاردوغو تیم ملی بزرگسالان را همراهی کنند. خواری گزینه وزن ۵۷ کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیاست. خرمدل هم چندی پیش در جام یاریگین تیم ملی بزرگسالان را همراهی کرد.

محمدرضا شاکری دیگر قهرمان سال ۲۰۲۳ جوانان جهان که می‌توانست در سال المپیک جدی‌ترین رقیب رحمان عموزاد در مسیر کسب دوبنده تیم ملی باشد نیز همچنان دوره نقاهت بعد از جراحی کتفش را سپری می‌کند و از اردوی بعدی که پس از برگزاری جام علی‌پناه تشکیل خواهد شد، به جمع اردونشینان جوان اضافه خواهد شد.

همچنین امیررضا معصومی که یکی از دو نماینده اعزامی ایران به تورنمنت زاگرب بود و فینال را به امیرحسین زارع واگذار کرد و شانس حضور در تیم ملی بزرگسالان در سال المپیک را از دست داد، در ادامه به اردوهای جوانان ملحق خواهد شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا