کردستان

۹۱۲ پورتِ جدید در شهرستان سنندج ظرفیت‌سازی شد

آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار برگزیده های ایران در سنندج، اظهار کرد: با سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال در حوزه سیستم‌های مخابراتی، ظرفیت و شرایط لازم برای ارائه به موقع سرویس‌های تلفن ثابت و باند پهن به مشتریان ساکن در شهرستان سنندج فراهم شده است.

وی از افزایش تعداد پورت‌های اینترنت پرسرعت ADSL ،ADSL و جایگزینی تجهیزات قدیمی با نصب سوئیچ‌های جدید، درهفت نقطه روستایی و سه محدوده شهری طی یک ماه اخیر در سنندج خبر داد و افزود: از۹۱۲ پورتِ منصوبه جدید، تعداد ۵۴۴مورد آن مربوط به ظرفیت‌سازی در حوزه تلفن ثابت و ۳۶۸ پورت دیگر آن نیز مربوط به اینترنت پرسرعت VDSLوADSL است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه اجرای پروژه‌های مخابراتی در نقاط روستایی از برنامه‌های دارای اولویت و استراتژی‌های منطقه در خصوص برقراری و ایجاد عدالت اجتماعی است اضافه کرد: از مجموع پورت‌های اعلام شده  ۱۷۶ پورت آن مربوط به محدوده های شهری تکیه و چمن،شهرک کشاورز و مرکز پادگان واقع در سنندج و مابقی در روستاهای شینه،چتان،سنگ سفید، هانیس،سرهویه،دوشان وکرجو ظرفیت‌سازی شده است.

وی یادآور شد: در پی این اقدام که با همت و عزم جدی همکاران تلاشگر در حوزه سیستم‌های مخابراتی صورت گرفته، شرایط واگذاری پورتهای جدید در کمترین زمان ممکن به مشتریان و متقاضیان جدید مهیا گشته است.

حکمت بیان داشت: سرویس تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت ADSL به عنوان دو محصول مخابراتی ،همچنان در صدر سرویس های ارتباطی پر مخاطب قرار دارندکه نیاز روز افزون جامعه به آن ها در سالهای اخیر مهر تاییدی بر این مهم است.

وی درپایان تصریح کرد: این مجموعه با تلاش حداکثری در راستای ایجاد زیرساخت‌ها، ظرفیت‌های جدید و استفادهی مطلوب از ظرفیت‌های موجود به منظور ارائه خدمات مخابراتی با کیفیت بالاتر به مشتریان استان،همواره با بهره‌گیری از الگوهای استاندارد مخابراتی، برنامه‌های کارشناسی شده را تدوین نموده است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا