اخبار ورزشی

ابهامات برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون والیبال

ابهامات برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون والیبال

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران اعلام خبر برگزاری مجمع فوق العاده فدراسیون والیبال در تاریخ ۲۹ آبان از جمله مواردی است که حرف و حدیث‌های زیادی به همراه داشته است.

مجمع فوق‌العاده برای سرپرست فدراسیون والیبال تصمیم می‌گیرد

سایت رسمی فدراسیون والیبال روز ۲۲ آبان یعنی یک هفته پیش از مجمع در این باره اطلاع‌رسانی کرده و همین موضوع ابهاماتی را ایجاد کرده است. طبق اساسنامه دعوتنامه باید حداکثر ۱۵ روز پیش از برگزاری مجمع برای اعضا ارسال شود. این پرسش وجود دارد که آیا تاریخ مجمع در همین روز به اعضا اعلام شده یا زودتر اطلاع‌رسانی شده است؟ اگر زودتر گفته شده چرا در سایت فدراسیون روز ۲۲ آبان انتشار یافته است؟

در خبر سایت فدراسیون همچنین آمده بود که وزارت ورزش موافقت خود را با برگزاری مجمع اعلام کرده است. وزارت ورزش تاکنون به طور رسمی اظهارنظری نکرده و این موضوع باعث به وجود آمدن حرف و حدیث‌هایی در این باره شده است. در این شرایط انتشار مجوز وزارت ورزش از سوی فدراسیون والیبال بهترین راهکار برای پایان دادن به شائبه‌ها به شمار می‌رود.

کامل نبودن ترکیب مجمع فدراسیون به واسطه عدم معرفی نمایندگان کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران از دیگر موارد مورد بحث است. موضوع بعدی این است که فدراسیون والییال اساسنامه مجزایی دارد و با تأکید مسئولان فدراسیون، آنها انتخابات را با همین اساسنامه برگزار می‌کنند. اینکه نظر وزارت ورزش در این باره چیست مشخص نیست.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا