سیاسی

اجتماع میدانی یوم‌الله ۱۳ آبان در همه شهرهای کشور/ سرلشکر سلامی سخنران تهران

به گزارش خبرنگار سیاسی برگزیده های ایران حجت‌الاسلام مجتبی اشجری، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، صبح امروز (سه‌شنبه ۱۱ آبان) در نشست اعلام برنامه‌های یوم‌الله ۱۳ آبان گفت: در شرایطی به استقبال یوم‌الله ۱۳ آبان می‌رویم که این مراسم به شکل اجتماع مردمی و البته با واکسیناسیون عمومی که دولت سیزدهم انجام داده برگزار خواهد شد.

 وی، شعار محوری بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان را «ایستادگی و مقاومت ملت ایران؛ رمز افول سلطه استکباری آمریکا» دانست و گفت: ستاد بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در همه شهرهای کشور شکل گرفته است و همه برنامه‌ها حول دو محور تبیینی و میدانی خواهد بود.

اشجری با بیان اینکه بیش از ۴ هزار نشست روشنگری و بصیرتی تدارک دیده شده، گفت: غالب این برنامه‌ها در فضای مجازی و برخی نیز به صورت حقیقی برگزار خواهد شد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در تشریح جزئیات برنامه‌های میدانی یوم الله سیزده آبان، گفت: اجتماع مردمی و ضد استکباری مراسم ۱۳ آبان، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بیش از ۸۰۰ شهر کشور و به صورت همزمان در ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۳ آبان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: زنگ استکبارستیزی ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح روز ۱۲ آبان در بیش از ۱۱۰ هزار مدارس سراسر کشور و پخش از شبکه اجتماعی شاد نواخته می‌شود و مراسم ویژه نیز در همین ساعت و همین روز در تهران و در دبیرستان پسرانه شهید کدخدایی واقع در میدان پاستور خیابان شهید آژیده و به دست جناب دکتر کاظمی سرپرست وزارتخانه آموزش و پرورش زنگ استکبار ستیزی نواخته خواهد شد.

اشجری با بیان اینکه بیش از ۳۵۰۰ نفر از عوامل رسانه‌ای اعم از خبرنگار، تصویربردار و عکاس، مراسم ۱۳ آبان را در سراسر کشور پوشش خبری می‌دهند، گفت: در تهران ۱۱۰ خبرنگار و عکاس خارجی و بیش از ۵۰۰ عکاس، خبرنگار و تصویربردار داخلی این مراسم را پوشش خبری می دهند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در تشریح جزئیات برگزاری مراسم در تهران، گفت: مراسم ویژه تهران در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه آغاز می‌شود و سخنران ویژه این مراسم نیز سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهند بود.

وی با بیان اینکه این مراسم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با فاصله گذاری اجتماعی به صورت چینش صندلی ها برگزار خواهد شد، گفت: همچنین مراسم به صورت زنده از طریق برنامه شبکه اجتماعی شاد برای دانش آموزان پخش می­‌شود.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا