اخبار ورزشی

احمدزاده: در لیگ قهرمانان باید خیلی باکیفیت باشید که بیش از ۴ گل بزنید/ ما به غیر از هواداران کسی را نداریم

احمدزاده: در لیگ قهرمانان باید خیلی باکیفیت باشید که بیش از ۴ گل بزنید/ ما به غیر از هواداران کسی را نداریم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، فرشاد احمدزاده بعد از پیروزی ۹ بر صفر سپاهان مقابل آلمالیق ازبکستان در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: اول از همه از هوادارانی که از اصفهان آمدند و حمایت‌مان کردند، تشکر می‌کنم. خودشان هم می‌دانند که ما به جز هواداران کسی را نداریم و خدا را شکر آمدند و حمایت کردند. خیلی خوشحالم که بانوان هوادار سپاهان را هم دیدیم و امیدوارم بیشتر آنها را ببینیم. ان‌شاءالله هواداران کمک کنند تا بتوانیم به شرایط خوب‌مان قبل از اتفاقات اخیر که خودتان می‌دانید، برگردیم.

اولین حضور بانوان هوادار سپاهان در ورزشگاه/ تاج پرسپولیسی شد!

وی در ادامه افزود: در ابتدا یک بازی سخت بود، ولی شروع خوبی داشتیم، گل زدیم و رفته رفته بهتر شدیم. در لیگ قهرمانان یک تیم باید خیلی باکیفیت باشد که بیش از سه چهار گل بزند. ما کیفیت خود را نشان دادیم و امیدوارم همین روند را ادامه بدهیم و به‌عنوان یک تیم منسجم‌تر به مراحل بالاتر صعود کنیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان درباره اتفاقات هفته‌های اخیر و تأثیر آن روی عملکرد شاگردان مورایس در بازی دوشنبه شب نیز گفت: تیم ما خیلی رو به جلو بود، ولی شرایطی پیش آمد که الان صحبت کردن درباره آن بی‌نتیجه است. بعد از آن نشان دادیم که یک تیم هستیم و در کار تیمی نیز بازی به بازی تلاش می‌شود. ما برای پیروزی رفته بودیم، اما وقتی سه امتیاز کم می‌شود، مجبور هستید که گل‌های بیشتری به ثمر برسانید. ضمن اینکه حریف هم تیم خوبی بود، ولی چند بازیکن این تیم مصدوم شدند و خدا را شکر که بازی را به بهترین شکل بردیم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا