اردبیل

ارائه تخفیفات به عوارض و مطالبات شهرداری از اول بهمن ماه آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری خبرگزاری یولن از اردبیل، جواد انصاری در چهاردهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: اعطای تخفیفات عوارض و مطالبات شهرداری به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۰ این ماه ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه مودیان می‌توانند تا سقف ۳۰ درصد تخفیف بهره مند شوند، افزود: مودیان در صورت پرداخت کل عوارض و مطالبات متعلقه بصورت نقدی و یکجا در این بازه از ۳۵ درصد تسهیلات برخوردار خواهند شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بیان کرد: طبق تصمیم و موافقت اعضای شورای اسلامی شهر، سرمایه‌گذاران که عوارضی به میزان بالای ۵۰ میلیارد ریال دارند می‌توانند ۳۰ درصد این عوارض را بصورت نقدی پرداخت کرده و بقیه عوارض را طی چک و توافق با شهرداری پرداخت کنند.

انصاری در این جلسه با  اعلام اینکه جرائم خودروهای استیجاری شهرداری به هیچ عنوان از محل بیت‌المال پرداخت نمی‌شود، عنوان کرد: کلیه خودروهای استیجاری، مجوز برای تردد شبانه و خط ویژه داشتند و طبق لیست این خودروها مشخص و مابقی جرائم خودروها توسط خود رانندگان این خودروها پرداخت خواهد شد و تاکنون ریالی از طرف شورا و شهرداری برای پرداخت جرائم این خودروها و تصادفات به هیچ راننده‌ای پرداخت نشده است.

وی با بیان اینکه طرح‌های اولیه المان مقدس اردبیلی و طرح المان نفس در شهرک ولایت در کمیسیون فرهنگی و زیباسازی شورا مطرح شده گفت: این المان‌ها به دلیل آنکه مستلزم هزینه هستند و برای المان نفس هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون پیشنهاد شده باید بصورت جدی کارشناسی شده و سپس تصمیم‌گیری شود.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا