اصفهان

اصلاح بسترهای فسادزا از اولویت‌های جدی قوه قضائیه است

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از شهرضا، علی اصفهانی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه دادستان شهرستان شهرضا با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت‌های دستگاه قضایی است اظهار داشت: همه کسانی که به دستگاه قضایی مراجعه می‌کنند با تکریم برخورد می‌شود، حتی کسی که متهم است، کرامت انسان‌ها در هر حال باید حفظ شود.

 دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با بیان اینکه اولویت دیگر دستگاه قضا مبارزه با فساد و اصلاح بسترهای فسادزا و مبارزه با مفسدان است، افزود: اگر مبارزه با فساد انجام نشود، عدالت اجتماعی محقق نمی‌شود، دستگاه قضایی به دنبال تحقق عدالت اجتماعی است از همین جهت مبارزه با فساد و مفسد می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه فساد و مفسد دو روی سکه هستند و اگر با فساد مبارزه نشود، عدالت محقق نمی‌شود، گفت: دستگاه قضا مبارزه با فساد را از درون دستگاه تا بیرون از آن آغاز کرده است.

اصفهانی با تأکید بر اینکه یکی دیگر از اولویت‌های دستگاه قضا رفع موانع تولید است، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب چندین سال است که شعار سال را شعار اقتصادی قرار می‌دهند و این اهمیت تولید و اقتصاد را می‌رساند در همین راستا دستگاه قضایی مشکلات و موانع بر سر راه تولید را برطرف می‌کند.

به گزارش برگزیده های ایران، در این مراسم از خدمات امیرحسین رزاززاده تقدیر و محمد جواد بدریان به عنوان دادستان جدید شهرستان شهرضا معرفی شد.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/آ/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا