اخبار ورزشی

اعلام ریز درآمدها و مصارف باشگاه پرسپولیس/ ۸۰۸ میلیارد منابع مالی و ۸۱۰ میلیارد هزینه سرخ‌ها در ۲ سال اخیر!

اعلام ریز درآمدها و مصارف باشگاه پرسپولیس/ ۸۰۸ میلیارد منابع مالی و ۸۱۰ میلیارد هزینه سرخ‌ها در ۲ سال اخیر!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس چندی پیش با حضور در یک برنامه تلویزیونی صحبت‌هایی درباره پرداخت بدهی‌های این باشگاه در یک سال گذشته مطرح و اعلام کرد «این باشگاه در یک سال گذشته حدود ۵۰۰ میلیارد تومان از بدهی قبل  و ۲۵۰ میلیارد تومان هم از بدهی ارزی خود را پرداخت کرده است».

این صحبت‌ها باعث شد تا باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۷ شهریور ماه در پاسخ به سازمان بورس، توضیحاتی درباره مصاحبه رئیس هیئت مدیره این باشگاه ارائه و ارقام دقیقی را درباره دو سال مالی اخیر منتشر کند.

اعلام رقم قرارداد کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس + سند

طبق نامه باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در دو سال مالی اخیر حدود ۲۴۷ میلیارد تومان از درآمدهای عملیاتی، ۳۵۰ میلیارد تومان از افزایش سرمایه نقدی، ۱۷۷ میلیارد تومان از تسهیلات بانک شهر و ۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از سود سپرده‌های بانکی خود منابع مالی به دست آورده است. (در مجموع حدود ۸۰۸ میلیارد و هفتصد میلیون تومان)

براساس همین سند، مصارف پرسپولیس در دو سال مالی اخیر نیز ۴۱۰ میلیارد تومان برای پرداخت قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی، ۴۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای پرداخت حقوق و هزینه‌های اداری، ۲۵۰ میلیارد میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کوتاه مدت بانکی و ۱۰۰ میلیارد تومان هم پرداخت بدهی‌های سنواتی بوده است که در مجموع رقم ۸۱۰ میلیارد تومان را تشکیل می‌دهد.

متن نامه باشگاه پرسپولیس را در زیر مشاهده می‌کنید:

تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال , تیم فوتبال پرسپولیس , فوتبال ,

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا