اخبار ورزشی

امرابط: اکنون نماینده باشگاه رؤیاهایم هستم

امرابط: اکنون نماینده باشگاه رؤیاهایم هستم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، باشگاه منچستریونایتد در آخرین روز نقل‌وانتقالات تابستانی موفق شد سفیان امرابط را با قرارداد قرضی به ارزش ۱۰ میلیون یورو با بند خرید ۲۵ میلیون یورویی (۲۰ میلیون به علاوه بند پاداش‌هایی به ارزش ۵ میلیون یورو) از فیورنتینا به خدمت گرفت. این هافبک مراکشی که تست‌های پزشکی‌اش را روز گذشته (جمعه) پشت‌سر گذاشت، قرار است امروز راهی انگلیس شود و به طور رسمی به هواداران معرفی شود.

امرابط ۲۷ ساله گفت: بازیکن منچستریونایتد شدن افتخار بزرگی است. من باید برای این لحظه صبر می‌کردم اما کسی هستم که همیشه به قلبم گوش می‌دهم و اکنون نماینده باشگاه رؤیاهایم هستم. من بازیکن پرشوری هستم، می‌خواهم این انرژی را به تیم منتقل کنم و تمام توانم را در هر اقدامی که برای تیم انجام می‌دهم به کار خواهم بست.

امرابط به منچستریونایتد پیوست

وی که سابقه همکاری با تن‌هاخ را در تیم اوترخت هلند داشته، افزود: دقیقاً می‌دانم که تن‌هاخ چگونه دوست دارد کار کند و چه چیزهایی از بازیکنانش می‌خواهد. مربیگری و راهنمایی‌هایی او در اوایل دوران حرفه‌ای‌ام باعث پیشرفت من شد. می‌دانم که او به ارائه بهترین‌ عملکردهایم کمک خواهد کرد تا بتوانم به تیم کمک کنم تا در این فصل موفق باشیم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا