اخبار ورزشی

انتظاری: ۸ دقیقه خواب بودیم و به گل‌گهر باختیم/ باید با تعطیلی لیگ کنار بیاییم

انتظاری: ۸ دقیقه خواب بودیم و به گل‌گهر باختیم/ باید با تعطیلی لیگ کنار بیاییم

– اخبار ورزشی –

نیما انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، درباره شکست تیمش برابر گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: ما می‌خواستیم در دربی بهترین نتیجه را بگیریم و به هیچ عنوان فکر نمی‌کردیم بازنده باشیم. حتی در ۲۰ دقیقه اول سه موقعیت خوب داشتیم که استفاده نکردیم و متأسفانه روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

الهامی: در ۱۰ دقیقه بازی را از دست دادیم اما دنیا به آخر نرسیده است

 

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان ادامه داد: ما هشت دقیقه از زمان بازی را از دست دادیم و در این هشت دقیقه انگار خواب بودیم و همین موضوع باعث شد بازنده شویم. طبیعتاً همه ما ناراحت هستیم، ولی این باخت را فراموش کرده و به آینده فکر می‌کنیم. ما تیم خوبی داریم و سه برد پیاپی هم به دست آوردیم. مطمئن باشید باخت به گل‌گهر را جبران خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که گل‌گهر سیرجان در دیدار مقابل مس رفسنجان مستحق کسب سه امتیاز بوده است، یادآور شد: اگر غفلت نمی‌کردیم می‌توانستیم امتیاز بگیریم، ولی آنها به هر حال از موقعیت‌ها استفاده کردند. گل‌گهر تیم خوبی است، ولی فکر می‌کنم آنها از تیم چند سال گذشته که امیر قلعه‌نویی هدایتش را بر عهده داشت هنوز فاصله دارند.

انتظاری راجع به تعطیلی بازی‌های لیگ برتر گفت: وقتی بحث بازی‌های ملی و فیفا‌دی مطرح می‌شود جایی برای اعتراض وجود ندارد، چون باید با این شرایط کنار بیاییم، ولی بعضی از تعطیلی‌ها واقعاً آزاردهنده است که می‌توان به تعطیلی لیگ به خاطر بازی‌های تیم امید اشاره کرد. اگر می‌خواهیم لیگ باکیفیتی داشته باشیم تعطیلی‌ها باید به کمترین حد ممکن برسد.

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا