اجتماعی

انهدام باند شرکت هرمی در تهران/ ۲۵ نفر بازداشت شدند

انهدام باند شرکت هرمی در تهران/ ۲۵ نفر بازداشت شدند

به گزارش برگزیده ،سرهنگ عبدالرضا محمدی رو دوشنبه در خصوص انهدام یک باند شرکت هرمی در تهران اظهار داشت: علیرغم هشدارهای مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه شرکت‌های هرمی، هنوز شاهد فریب جوانانی هستیم که دارایی خود را در این راه نابود می کنند.

جوان آنلاین در خبری نوشت:وی در ادامه گفت: پیرو طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران کلانتری ۱۲۹ جامی در حال گشت زنی در خیابان اوستا به رفت و آمد به یک ساختمان مسکونی مشکوک شدند و فعالیت افراد در آن محدوده را زیر نظر گرفتند.

سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری پایتخت افزود: ماموران با تحقیقات و استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی متوجه فعالیت یک شرکت هرمی در آن ساختمان شدند و با اخذ دستور قضایی، به آن واحد اعزام شده و موفق به دستگیری ۲۵ نفر از اعضای آن شدند.

سرهنگ محمدی بیان داشت: با بررسی های بیشتر و تحقیقات، مدیر شرکت نیز شناسایی شده و ماموران با مراجعه به مخفیگاه وی، او را دستگیر و به کلانتری منتقل نمودند و جهت تحقیقات بیشتر و کشف جرائم احتمالی به مقام قضایی تحویل داده شد.

این مامور انتظامی با اشاره به اقدامات مقابله‌ای پلیس با شرکت‌های هرمی توصیه کرد: فعالیت اینگونه شرکت‌ها به هیچ وجه قانونی نبوده و شهروندان مراقب این گونه فعالیت ها باشند تا در دام آن ها نیفتند.

۲۳۳۲۱۷

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا