اخبار ورزشی

اهدای احکام اعضای کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک

اهدای احکام اعضای کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک با حضور دبیر اجرایی این کمیته برگزار شد.

برگزاری نشست هیئت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک

 

در این نشست که به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار شد، کمال جوانمرد دبیر اجرایی، مجید نیری مسئول حوزه ریاست و منیر سبحان پرست کارشناس معاونت ورزش قهرمانی کمیته ملی پارالمپیک حضور داشتند و زهرا نعمتی، صادق بیگدلی، صادق کلهر و غلامرضا رحیمی به‌صورت حضوری و سمیرا ارم، جواد حردانی و سجاد محمدیان نیز به‌صورت آنلاین در آن شرکت کردند.

از مصوبات این نشست می‌توان به نهایی کردن آیین‌نامه کمیسیون ورزشکاران اشاره کرد که مقرر شد این نسخه نهایی جهت تأیید به هیئت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک ارجاع شود. اقدامات انجام شده درباره پیگیری صندوق قهرمانان و نیز ارائه پیشنهادات و نظرات مرتبط با بازی‌های پاراآسیایی هانگژو نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

در پایان زهرا نعمتی به‌عنوان رئیس کمیسیون ورزشکاران و صادق بیگدلی، صادق کلهر و غلامرضا رحیمی به‌عنوان اعضای این کمیسیون، احکام خود را از جوانمرد دریافت کردند.

کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی پارالمپیک مقرر است که به‌صورت فصلی تشکیل جلسه دهد و با توجه به در پیش بودن بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، نشست بعدی این کمیسیون طی دو هفته آتی برگزار خواهد شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا