اصفهان

اگر سپاهان و فولاد نبودند برای فوتبال ایران فاجعه پیش می‌آمد

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از اصفهان، محرم نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان شامگاه جمعه در نشست خبری پیش از بازی با فولاد مبارکه خوزستان اظهار داشت: فولاد یکی از تیم‌های خوب لیگ ما است، قطعاً فردا بازی خیلی سختی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: به خاطر نتایجی که هفته‌های گذشته گرفتیم تحت فشار بودیم، هفته قبل با پدیده بازی خوبی انجام دادیم، باید روند رو به جلو را ادامه دهیم، بچه‌ها می‌دانند که بازی حساس و مهمی دارند.

نویدکیا خاطرنشان کرد: اگر بازی‌ها را از دست دهیم شانسمان را برای قهرمان شدن از دست خواهیم داد، به همین خاطر همه مصمم و یک‌دل هستند که فردا بازی خوبی ارائه دهند‌؛ می‌دانیم که بازی با فولاد سخت است، فولاد تیم خوبی است و کادر فنی خوبی دارد، باید تلاش مضاعف داشته باشیم تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در خصوص نحوه بازی فولاد مقابل سپاهان عنوان داشت: فولاد همیشه روند خودش را ادمه می‌دهد چه داخل خانه و چه بیرون، سبک خاصی از فوتبال را بازی می‌کنند که منحصر به خودشان است، باید قبول کنیم که فولاد تیم سرسختی است و باید راهکارهای بهتری را برای شکست این تیم به وجود آوریم، این هفته خوب تمرین کردیم، امیدواریم دیدگاه‌هایی که داریم به ما کمک کند و بتوانیم روی دروازه فولاد موقعیت ایجاد کنیم‌.

وی در خصوص محرومان و مصدومان بیان داشت: کماکان میرزایی که از بازی با نساجی آسیب دید را نداریم، یاسین سلمانی همین‌طور، مهدی‌زاده چند روزی است که تمرین می‌کند و از هفته آینده می‌تواند به تیم اضافه شود، محروم هم نداریم.

نویدکیا با بیان این‌که خیلی با ترکیب مطلوب موافق نیستم، افزود: بازیکنانی که برای تیمی مثل سپاهان بازی می‌کنند فرقی نمی‌کند که کدام بازی کنند، به خاطر شرایط و بازی‌هایی که داریم ممکن است تغییراتی در تیم ایجاد شود و با صلاح‌دید کادر فنی تعدادی بازیکنان بازی کنند و تعدادی نه، تمام بازیکنان آماده هستند و هرکدام بازی کردند تمام تلاششان را برای تیم انجام دادند، کم کم باید بتوانیم به ریتمی برسیم که از موقعیت‌ها استفاده کنیم و اگر این مشکلات جزئی حل شود دیگر نگرانی خاصی وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به حذف تیم‌های پرسپولیس و استقلال از جام باشگاه‌های آسیا مطرح کرد: به باشگاه سپاهان و فولاد تبریک می‌گویم، اگر سپاهان و فولاد نبودند برای فوتبال ایران فاجعه پیش می‌آمد، اگر ما هم از جام باشگاه‌های آسیا حذف می‌شدیم یک آبروریزی بزرگ برای فوتبال ما می‌شد، امیدوارم روزی برسد که دیگر اما و اگرها تمام شود و شرایط فوتبال ما حرفه‌ای‌تر شود.

وی در همین خصوص ادامه داد: با شرایطی که امروز AFC رقم زد، اگر همین روند را ادامه‌ دهیم سال‌های بعد باز هم  این اتفافات خواهد افتاد، از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم که توانستند شرایط را فراهم کنند که باشگاه بتواند بدون دغدغه در جام باشگاه‌ها بازی کند و بحث‌های حرفه‌ای که وجود داشته را حل کند، امیدوارم معضلات در فوتبال کم شود.

نویدکیا با بیان این‌که همیشه دفاع کردن از حیثیت و اعتبار یک کشور مسابقه دادن و بردن نیست، گفت: بعضی مواقع سازمان‌دهی می‌تواند از اعتبار یک کشور دفاع کند که فولاد و سپاهان این کار را کردند.

انتهای پیام/۶۳۱۲۶/ح/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا