اخبار ورزشی

بازیکن هوادار: تساوی برابر پیکان برای ما فرقی با باخت نداشت

بازیکن هوادار: تساوی برابر پیکان برای ما فرقی با باخت نداشت

– اخبار ورزشی –

محسن سفیدچقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، درباره تساوی تیمش برابر پیکان، آنهم در حالی که با دو گل از حریف جلو افتاده بودند، گفت: ما در نیمه اول نمایش خوبی داشتیم، ولی در نیمه دوم همه چیز برعکس شد و نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. البته در نیمه دوم هم دو سه ضدحمله داشتیم، ولی پیکان در این نیمه بهتر از ما بازی کرد. نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد، ولی انگار در نیمه دوم از لحاظ بدنی اُفت کرده بودیم.

شجاعیان: بعضی دنبال گذشته هوادار هستند!

 

وی در ادامه افزود: بعد از بازی، سرمربی تیم بابت اینکه برد را از دست دادیم ناراحت بود و از عملکرد ما راضی نبود که حق هم داشت. این مساوی برای‌مان فرقی با باخت نداشت و همه ما ناراحت بودیم که برد را از دست دادیم.

سفیدچقایی که در این بازی یک گل زد و یک پاس گل داد، یادآور شد: باور کنید این موضوع برای من خوشحال‌کننده نبود و حاضر بودم گل نزنم و پاس گل ندهم، ولی تیمم برنده از زمین بیرون بیاید. اصلاً دوست نداشتم امتیاز از دست بدهیم.

مدافع – هافبک تیم فوتبال هوادار با اشاره به تأثیر حضور مسعود شجاعی در این تیم اظهار داشت: از زمانی که ایشان هدایت تیم را بر عهده گرفته، شرایط ما تغییر کرده است و حالا فوتبال خوبی را نمایش می‌گذاریم. فکر می‌کنم در هر بازی دو یا سه گل زده‌ایم. البته باید در مسائل دفاعی بیشتر کار کنیم تا زحمات‌‌مان هدر نرود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا