چهارمحال و بختیاری

برف‌روبی معابر و کوچه‌های شهرکردبا ۴۵ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین

برف‌روبی معابر و کوچه‌های شهرکردبا ۴۵ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران استان چهارمحال وبختیاری، محمدحسین واحدیان با اشاره به اقدامات شهرداری در راستای برف‌روبی سطح شهر اظهارداشت: ۲۵ دستگاه ماشین آلات در منطقه دو و ۲۰ دستگاه در منطقه یک برای برف‌روبی معابر، خیابان‌ها و کوچه‌ها مشغول به فعالیت شدند.

وی افزود: یک دستگاه بنز نمک‌پاش، ۴ دستگاه خاور کمپرسی، ۳ دستگاه کامیون برف‌روب، ۸ دستگاه لودر،۳ دستگاه گریدر،۲ دستگاه بیل بکهو، ۲ دستگاه تراکتور تیغه‌ برف‌روبی و ۲ دستگاه مینی لودر ازجمله ماشین آلات فعال در منطقه دو بودند که ۱۴ دستگاه از شهرداری، ۳ دستگاه استیجاری، ۲ دستگاه از فضای سبز و مابقی ماشین‌آلات از سپاه، اداره گاز و ستاد بحران بودند.

شهردار شهرکرد بیان کرد: همچنین در منطقه یک یک دستگاه بنز نمک‌پاش، یک دستگاه بنز بازو غلطان، یک دستگاه خاور بازو غلطان، ۳ کامیون برف‌روب، ۶ لودر، ۲ گریدر، ۳ بیل بهکو و ۳ تراکتور برف روب به کار گرفته شد که از این مجموع ۷ دستگاه استیجاری، یک دستگاه از سازمان‌ همیاری‌ها و یک دستگاه ازسپاه استان و مابقی از ماشین‌آلات شهرداری بوده است.

واحدیان با اشاره به برف‌تکانی درختان خاطرنشان کرد: ۱۷۴ نفر از نیروهای خدماتی به منظور نظافت پیاده‌روها و جوی و جداول جهت سهولت در رفت و آمدها و ۶ دستگاه ماشین‌آلات جهت برف تکانی درختان در نواحی ۴ گانه به کار گرفته شد.

وی گفت: در زمان بارش برف در سطح شهر علاوه‌بر نیروهای خدماتی، ۳۰ نفر از پرسنل اداری که عضو ستاد بحران شهرداری هستند نیز به صورتی حضوری در میدان جهت خدمات‌رسانی حضور داشتند.

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا