اخبار ورزشی

بیانیه باشگاه بایرن درباره لینک شدن نام توخل به بارسلونا

بیانیه باشگاه بایرن درباره لینک شدن نام توخل به بارسلونا

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، پس از اینکه ژاوی هرناندس اعلام کرد در پایان فصل جاری از بارسلونا جدا خواهد شد و خوان لاپورتا رئیس باشگاه هم این موضوع را تأیید کرد، از مربیانی همچون کلوپ، دزربی، فلیک، آرتتا و توخل به‌عنوان گزینه‌های بارسا برای جانشینی ژاوی یاد شده است، اما باشگاه بایرن با انتشار بیانیه‌ای به لینک شدن نام سرمربی آلمانی‌اش به بارسا واکنش نشان داد.

در بیانیه باشگاه بایرن مونیخ آمده است: «توخل هرگز در مورد ژاوی و جانشینش صحبت نکرده است، همانطور که بعداً به دروغ چنین چیزی ادعا شد. توماس سرمربی تیم ما روز یکشنبه به‌عنوان بخشی از بازدید از باشگاهِ هواداران بایرن در مورد دوران مربیگری و تجربیات قبلی خود در خارج از کشور در پاری‌سن‌ژرمن و چلسی مورد پرسش از سوی هواداران قرار گرفت و طبیعتاً در طول بحث اطلاعاتی در این مورد ارائه کرد».

ساشا بوی به بایرن مونیخ پیوست

در ادامه این بیانیه خاطر نشان شده است: «توخل همچنین به پرسش‌های کلی هواداران درباره اسپانیا به‌عنوان یک کشور فوتبالی پاسخ داد. او هرگز در مورد ژاوی هرناندس و جانشین او صحبت نکرد، همانطور که بعداً به دروغ چنین چیزی ادعا شد. ما دیگر چنین اظهارات غیرواقعی علیه مربی خود را که همیشه از یک منبع می‌آید، نخواهیم پذیرفت».

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا