البرز

تاکید استاندار البرز بر ضرورت تسریع در تکمیل بیمارستان سیدالشهدا

تاکید استاندار البرز بر ضرورت تسریع در تکمیل بیمارستان سیدالشهدا

به گزارش برگزیده از البرز؛ «مجتبی عبداللهی» در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه‌های بیمارستانی استان که روز شنبه ۱۱ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، افزود: تاکنون اقدامات بسیار خوبی در راستای ارتقا زیرساخت‌ها و سرانه‌های بهداشتی و درمانی استان شکل گرفته است.

وی ادامه داد: با جلسات و بازدیدهای ویژه، درصدد سرعت بخشی به روند پروژه‌ها و رفع موانع برآمدیم و اکنون شاهد هستیم که طرح‌های مغفول مانده، موثر و مهمی که در استان مورد بی مهری قرار گرفته‌اند، یکی پس از دیگری در حال تکمیل هستند.

عبداللهی گفت: بیمارستان دولتی فردیس (شهید سلیمانی ) پس از ۱۲ سال انتظار، با عنایت رییس جمهور در سفر استانی و پیگیری های مجدانه با قدرت در حال فعالیت است.

وی افزود: همچنین بیمارستان امام خمینی(ره) کرج احیا شد و خدمات ویژه‌ای را به مردم ارائه می‌دهد.

استاندار البرز گفت: پروژه بیمارستان کمالشهر که مورد بازدید رئیس جمهور و دستور ویژه ایشان قرار گرفت از رکود خارج شد و در حال پیشرفت است، انتظار می‌رود که این روند با همراهی پیمانکار سرعت بیشتری بگیرد.

وی افزود: پروژه‌های بیمارستانی تامین اجتماعی و روند ارائه خدمات در آنها باید به جد رصد شود و موانع آن برطرف شود.

عبداللهی با اشاره به بار سنگین مسئولیت و کمبود امکانات بیمارستان مدنی نسبت به تعداد مراجعان، گفت: باید هر چه سریع تر بیمارستان سیدالشهدا در کرج تکمیل شود تا به بیمارستان مدنی کمک کند.

وی افزود: پروژه‌های بخش خصوصی نیز مورد بازدیدهای مستمر قرار می‌گیرند و در هر جلسه نسبت به بررسی روند کار و رفع موانع آنها اقدام می کنیم که از جمله این پروژه‌ها، بیمارستان به آفرین در فردیس و خورشید در کرج است.

استاندار البرز گفت: برای راه‌اندازی درمانگاه‌ها، مراکز بهداشت و کلینیک‌ها در استان نیز از ظرفیت بخش خصوصی استفاده و استقبال می‌کنیم.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا