اخبار ورزشی

حمایت رسانه پرتغالی از ستاره کشورمان/ طارمی سلاح کونسیسائو مقابل سیمئونه

به گزارش برگزیده های ایران، سه شنبه شب در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو در خانه میزبان اتلتیکومادرید است و برای صعود تنها به یک برد نیاز دارد. آنها در صورت شکست سیمئونه از این گروه مرگ صعود خواهند کرد و شاهکاری را به ثبت خواهند رساند.

در جدول گروه B لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول با ۵ بازی، ۵ برد و ۱۵ امتیاز در صدر قرار دارد و پورتو با ۵ امتیاز در جایگاه دوم جای گرفته است. میلان با ۴ امتیاز و اتلتیکومادرید با ۴ امتیاز و تفاضل کمتر در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند.

رسانه پرتغالی گزارشی کوتاه در خصوص این مسابقه نوشت و سلاح پورتو را «مهدی طارمی» دانست. این رسانه نوشت که ستاره کشورمان به دنبال بردن پورتو به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا است.

atv در خبر خود نوشت که پورتو به دنبال صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپاست و وظیفه این برد را به مهاجم خود یعنی مهدی طارمی محول کرده است.

طارمی البته هفته‌هاست برای پورتو گلزنی نکرده و از این بابت نگرانی‌ها را افزایش داده است. البته هفته گذشته روزنامه اوجوگو به تمجید از طارمی پرداخت و نوشت که او در تیم تاثیرگذار است با اینکه شاید گلی به ثمر نرساند. 

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا