اخبار ورزشی

حمله به فردوسی‌پور به جرم ساختن برنامه موفق!

حمله به فردوسی‌پور به جرم ساختن برنامه موفق!

سپهر ستاری: عادل فردوسی‌پور این روزها با سایت فوتبال ۳۶۰ به اجرا برگشته و همراه با پژمان جمشیدی ویژه‌برنامه جام ملت‌های آسیا را اجرا می‌کند. ویژه‌برنامه فردوسی‌پور با حضور افراد مطرحی چون علی دایی، امیر حاج‌رضایی، کریم باقری، جواد نکونام، جواد کاظمیان و مسعود شجاعی بازتاب زیادی داشته و بخش‌های مختلف آن در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است. برنامه روز شنبه فوتبال ۳۶۰ با حضور علی دایی در لایو اینستاگرام بیش از ۱۰۰ هزار بیننده داشت که یک رکورد فوق‌العاده محسوب می‌شود.

حمله به فردوسی‌پور به جرم ساختن برنامه موفق!

در چنین شرایطی، علی‌رغم موفقیت‌های برنامه فوتبال ۳۶۰، یک موضوع در برنامه روز شنبه که با حضور علی دایی پخش شد، باعث شده حملات زیادی به عادل فردوسی‌پور شود. ماجرا از این قرار است که با توجه به همزمانی بازی ایران و ژاپن با روز تولد علی دایی، سورپرایز کوچکی هم برای او در نظر گرفته شد و عوامل برنامه بدون اطلاع دایی از دختر نوجوان او هم دعوت کردند که این موضوع خوشحالی و ذوق‌زدگی شهریار فوتبال ایران را به دنبال داشت. پس از این برنامه اما بعضی صفحات توئیتری و کانال‌های تلگرامی از عادل فردوسی‌پور به دلیل حجاب نداشتن دختر نوجوان علی دایی و دست کشیدن مجری برنامه به سر او انتقاد کردند و واکنش تندی به این ماجرا نشان دادند.

این حملات به برنامه موفق و پربازدید فردوسی‌پور درحالی انجام شده که او توانسته با ویژه‌برنامه جام ملت‌های آسیا بار دیگر توانایی‌های خود در برنامه‌سازی و اجرا را نشان دهد. در همین مدت ویژه‌برنامه‌های صداوسیما در شبکه‌های ۳ و ورزش نتوانسته مخاطبان رسانه ملی را راضی کند و انتقادات زیادی در خصوص آن به گوش می‌رسد. رفتارها و جملات عجیب مجریان و کارشناسان برنامه‌ها باعث نارضایتی مردم شده و انتشار ویدئوهای آن هم واکنش‌های تندی به دنبال داشته است.

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا