اخبار ورزشی

خبر خوش کاپیتان به قلعه‌نویی از اروپا!

خبر خوش کاپیتان به قلعه‌نویی از اروپا!

در چارچوب دیدارهای مرحله گروهی لیگ اروپا، تیم فوتبال آ. ا. ک یونان که احسان حاج‌صفی و میلاد محمدی را در لیست بازیکنان خود دارد، از ساعت ۲۳:۳۰ امشب (به وقت ایران) در ورزشگاه اوپاپ آرنا آتن مقابل تیم مارسی فرانسه قرار خواهد گرفت.

احسان حاج‌صفی که دو هفته قبل در مسابقه رفت لیگ اروپا مقابل مارسی در ترکیب اولیه آ. ا. ک یونان بود و به‌خاطر آسیب‌دیدگی از ناحیه دنده در دقیقه ۴۴ از زمین بیرون رفت و طی دو دیدار اخیرشان در سوپر لیگ مقابل پائوک و کیفیسیاس حضور نداشت، در دیدار امشب برابر مارسی فرانسه به جمع ۱۱ نفر اصلی تیمش بازگشته و در سمت چپ خط دفاعی دیده می شود.

کاپیتان تیم ملی ایران که در سه دیدار دور رفت مرحله گروهی لیگ اروپا جزء مهره‌های اصلی تیمش بود و در سوپر لیگ یونان هم چهار بار به میدان رفته، امشب مقابل مارسی فرانسه با رفع مصدومیت در ترکیب آ. ا. ک یونان دیده می‌شود.

میلاد محمدی، دیگر بازیکن ایرانی آ. ا. ک آتن که همواره در غیاب احسان حاج صفی فرصت حضور در ترکیب را پیدا می کند، پس از انجام دو مسابقه پیاپی اخیرشان در سوپر لیگ یونان، دوباره از جمع نفرات اصلی تیمش خارج شده و برابر مارسی فرانسه نیمکت نشین است.

تیم فوتبال آ. ا. ک یونان در سه دیدار اخیرش در لیگ اروپا یک پیروزی، یک مساوی و یک شکست برابر مارسی فرانسه داشته که امیدوار است امشب باخت اخیرش را جبران کند و در جدول گروه B هفت امتیازی شود.

۲۵۱۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا