اخبار ورزشی

رحمتی: لیگ قهرمانان آسیا تجربه‌ای خوب و ویران‌کننده برای نساجی است/ تیم ساختن خُم رنگرزی نیست!

رحمتی: لیگ قهرمانان آسیا تجربه‌ای خوب و ویران‌کننده برای نساجی است/ تیم ساختن خُم رنگرزی نیست!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل سپاهان گفت: فردا یک بازی خیلی سخت با یکی از قدرتمند‌ترین تیم‌های ایران داریم. سپاهان هم به لحاظ بازیکن از خیلی از تیم‌های ایران پرمهره‌تر است و هم به لحاظ سابقه که شرایط آن مشخص است. ما کاملاً به نقاط ضعف و قوت سپاهان واقف بوده و آماده هستیم و با تمام توان، تلاش می‌کنیم تا در پایان بازی نتیجه خوبی را رقم بزنیم.

وی درباره این موضوع که چه راهکاری برای تقابل با سپاهانی که همه بازی‌هایش را برده است خواهد داشت، در حالی که نساجی در بازی‌های گذشته نتوانسته است انتظارات را برآورده کند، تصریح کرد: یک توضیح کامل باید بدهم و دوست دارم به حرف‌های من توجه کنید. ما وقتی کارمان را شروع کردیم و با توجه به جابه‌جایی‌هایی که در تیم داشتیم و تیم‌مان جوان شد یکسری اهداف را برای خودمان در نظر گرفتیم که درباره همه آنها صحبت کرده‌ام. من در این باشگاه نه قول قهرمانی دادم و نه قول صعود در لیگ قهرمانان آسیا. ما دو هدف برای خودمان داریم، اول کسب رتبه تک رقمی در انتهای فصل و اینکه نماینده خوب و شایسته‌ای در لیگ قهرمانان آسیا برای ایران و مازندران باشیم. ما یک تیم جوان هستیم که برای اولین بار و با تعدادی بازیکن جوان و کم سن و سال در دو جبهه رقابت می‌کنیم که واقعاً سخت است. ما همیشه در حال سفر هستیم و شرایط سخت است. من دنبال بهانه آوردن نیستم و از روز اول تا الان، من هنوز یک بازی نشده است که همه بازیکنانم را سالم در اختیار داشته باشم. ما یک راهی را شروع کردیم، تیم جوان ما که نساجی نام دارد هویت این شهر و مازندران است و از هواداران این تیم خواهش می‌کنم که از نساجی حمایت کنند. ما به تمام قول‌هایی که دادیم پایبند هستیم و ایمان قلبی دارم که اتفاقاتی که قرار است بیفتد، صورت می‌گیرد.

پیگیری‌های باشگاه نساجی برای حضور بانوان هوادار در دیدار با سپاهان

 

رحمتی افزود: ما در یک بازی به قهرمان آسیا باختیم و در یک بازی هم به قهرمان ازبکستان ۱۰ نفره باختیم. همه بازیکنان ما تمام جان‌شان را گذاشتند. همه اتفاقات بازی با نوبهار برای باخت یک تیم کافی است. تیم من اولین بار است که چنین شرایطی را تجربه می‌کند و من برخی اتفاقات را به بازیکنانم حق می‌دهم. امسال اولین بار است که لیگ قهرمانان و لیگ برتر همزمان با هم شروع شده است. ما سه روز دیگر باید با تراکتور در تبریز بازی کنیم و بعد از آن باید در ورزشگاه آزادی با نوبهار روبه‌رو شویم. ما در کدام‌یک از این بازی‌ها میزبان هستیم؟ به من حق دهید، من می‌گویم بازیکنان در شرایط سختی هستند، چون به یک امید و آرزویی به نساجی آمدند تا اتفاق خوبی را رقم بزنند. از تیم ما حمایت و یک زمانی به آن داده شود، طبق قول‌هایی که به هم دادیم جلو می‌رویم و در این راه نیاز به حمایت هواداران‌مان داریم. من هر وقت به ورزشگاه وطنی آمدم احساس کردم واقعاً هواداران نساجی حامی تیم‌شان هستند. بازیکنان ما الان نیاز دارند این حمایت را حس کنند. بازیکنان ما خیلی آماده هستند، ولی تحت فشار هستند و اتفاقاتی که برای ما می‌افتد، اتفاقات فوتبالی است. ببینید پرسپولیس چند بازیکن مصدوم داده است، سپاهان هم چند مصدوم دارد، ولی هر دو تیم جایگزین دارند، اما ما دست‌مان بسته است. خدا را شکر در این دو سه هفته گذشته که خوب تمرین کردیم بازیکنان جوان خوبی داشتیم که به آنها خوش‌بین و امیدوار هستیم و از فردا به آنها بازی می‌دهم و باید عصای دست من باشند. مطمئنم با جسارتی که در جوان‌های تیمم دیدم خیلی می‌توانند به ما کمک کنند.

وی در واکنش به این موضوع که در بازی قبلی جو ورزشگاه مساعد نبود و هواداران علیه او شعارهایی سر دادند، گفت: ببینید هوادار حق دارد و من اصلاً ناراحت نمی‌شوم، اما می‌گویم که همه جوانب را در نظر بگیرند. یک زمانی یک تیم برای قهرمانی بسته شده است و دو بازی نتیجه نمی‌گیرید و از کورس قهرمانی جا می‌ماند، ما اما اهداف‌مان مشخص است. ما در سه بازی لیگ قهرمانان آسیا مقابل قهرمان آسیا، قهرمان ازبکستان و قهرمان هند سرمان بالا بوده است. به الهلال باختیم، ولی خوب بازی کردیم. لیگ قهرمانان آسیا تجربه خیلی خوبی برای نساجی، بازیکنان این تیم و خود من است و از طرف دیگر هم خیلی ویران‌کننده. در این مسابقات سطح مسابقات بالاست و شرایط بازی‌ها و زمین‌های آنها فرق می‌کند و فشاری که وجود دارد، متفاوت است. خدا را شکر محروم نداریم، ولی درباره مصدومان تیمم خیلی نمی‌توانم صحبت کنم. بازیکنان تیم همه جان‌شان را گذاشتند و اگر گل به خودی نمی‌خوردیم بازی ما مساوی می‌شد و الان یک فرد قهرمان بودم و بازیکنانم گلادیاتور و سوپرمن بودند. اتفاقات فوتبال تا الان با ما همراهی نکرده است و فقط هم به خاطر موج‌های منفی است که به من و بازیکنان می‌خورد، موجی که ما را اذیت می‌کند. بازیکنان برای تیم نساجی بازی می‌کنند، من و همه مربیان از این تیم می‌رویم، ولی این تیم هویت قائمشهر و مردم آن است و از آسیب دیدنش کسی بهره نمی‌برد. من و بازیکنانم تمام وقت و انرژی‌مان را گذاشتیم تا نساجی موفق شود.

رحمتی ادامه داد: ما قبل از اینکه به ازبکستان سفر کنیم، یکی از بازیکنان ما که هفته گذشته سرما خورده بود، پای پله‌های هواپیما از حال رفت و غش کرد و ما حتی اجازه ندادیم فیلم آن بیرون بیاید. ما با چنین شرایطی روبه‌رو هستیم و به لحاظ بازیکن در مضیقه هستیم و اگر حمایت شویم روزهای خوبی را در پیش خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در واکنش به برگزاری مسابقه در ساعت ۱۵ تصریح کرد: فکر می‌کنم به دلیل ساعت پرواز تیم سپاهان این دیدار در ساعت ۱۵ برگزار می‌شود. به هر حال بازی در این ساعت به تیم ما لطمه می‌زند و اگر قرار باشد میزبان باشیم خیلی تلاش کردیم که ساعت بازی را تغییر دهیم. ما در بازی در چنین ساعتی عملاً کیفیتی از بازیکن را نمی‌بینیم. فکر نمی‌کنم در وسط هفته چنین ساعتی برای برگزاری بازی، ساعت معقولی باشد.

وی درباره این موضوع که همچنان نساجی در خارج از قائمشهر تمرین می‌کند، گفت: ما اصلاً مشکلی نداریم، می‌خواهید از فردا بعد از بازی من و همه بازیکنان کلاً بمانیم در مازندران. برای بازی قبلی ما یک روز زودتر آمدیم و پیگیر بودیم که بیاییم در ورزشگاه وطنی تمرین کنیم، اما به ما اجازه ندادند. با دوستان دنبال زمین چمن بودیم تا تمرین کنیم و همان زمینی که اول فصل تمرین می‌کردیم را دیدیم که کلاً از بین رفته بود. ما هیچ مشکلی نداریم اگر یک زمین تمرین برای ما پیدا شود، از همین فردا می‌آییم و در مازندران می‌مانیم. شرایط ما و سپاهان برای بازی فردا در ورزشگاه شهید وطنی یکسان است.

رحمتی درباره حمایت مالک باشگاه نساجی از او عنوان کرد: حدادیان به ما لطف دارد. ما از روز اولی که کارمان را شروع کردیم، اهداف‌مان را یکی کردیم تا کار را پیش ببریم. مالک باشگاه از ما حمایت و تمام شرایط را برای ما فراهم کرد. به خدا تیم ساختن خُم رنگرزی نیست. نمی‌توانید ۱۵ بازیکن گرانقیمت دنیا را بخرید و قول قهرمانی بدهید. تراکتور با آن همه هزینه و بازیکن خارجی دو بازی پشت سر هم باخته است. طبیعت فوتبال است که بازیکنان در کنار هم بازی کنند تا به درک متقابل فوتبالی از هم برسند. مطمئن باشید و من به شما قول شرف می‌دهم که نساجی فشار بازی‌هایش کم شود و شرایط عادی داشته باشد رتبه تک رقمی کسب می‌کند و برای سال بعد هم برای بالای جدول تلاش خواهیم کرد. هدف همه ما از جمله مالک باشگاه سربلندی تیم است و رایگان کردن بازی فردا هم برای این است که هواداران بیایند و از تیم حمایت کنند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا