سیاسی

رمضان شریف: راهپیمایی حمایت از کودکان غزه ۲۷ آبان در سراسر کشور برگزار می شود

رمضان شریف: راهپیمایی حمایت از کودکان غزه ۲۷ آبان در سراسر کشور برگزار می شود

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، جلسه فوق‌العاده ستاد مرکزی انتفاضه و قدس با حضور رییس ستاد و اعضای ستاد در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

رمضان‌ شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس در این نشست گفت: قریب به ۴۰ روز از عملیات غرورآفرین حماس علیه رژیم اشغالگر قدس می‌گذرد، علی‌رغم اینکه ۴۰ روز از این عملیات می‌گذرد و صهیونیست‌ها هم همه توان خود را برای به دست آوردن یک پیروزی به کار گرفته اند اما موفق نشده اند.

شریف خاطرنشان کرد: غالب کسانی که در عملیات ابتدایی حضور داشتند به سلامت به غزه برگشتند و خودشان را برای حمله زمینی به غزه آماده کرده‌اند، رژیم صهیونیستی نهایتا توانسته است ۸ درصد در خاک غزه پیشروی کنند و همین دیشب ۱۵ تانک و نفربر ارتش صهیونیستی منهدم شده است، حماس از روز‌های اول اعلام کرد که ناظران بین المللی از بیمارستان‌های غزه بازدید کنند و اگر کاری غیر از درمان صورت می‌گیرد آن را به همه جهان اعلام کنند.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه فلسطین خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها جنایت خود را نه تنها علیه مردم فلسطین بلکه علیه کارکنان سازمان‌های بین المللی گسترش داده اند، امروز خشم همه مردم جهان به ویژه خشم مردم کشور‌های غربی از رژیم صهیونیستی به اوج خود رسیده است، هیچگاه به این میزان خشم مردم دنیا نسبت به آمریکا و رژیم صهیونیستی وجود نداشته است.

وی افزود: امروز مردم جهان به ویژه مسلمانان، آمریکا را مسئول اصلی تداوم جنایت رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه می‌دانند، امروز مشاوران نظامی سنتکام مسئول اصلی جنایت در غزه است و مشاوران انگلیسی مسئول جنگ روانی است، ما در جمهوری اسلامی از ابتدای بحران حمایت همه جانبه خود را اعلام کردیم و از هیچ تلاشی برای مردم فلسطین دریغ نکرده ایم، این موضوع هم از حیث دینی و هم از حیث اخلاقی انسانی برای ما در ایران موضوعیت دارد.

شریف گفت: خدا را شاکر هستیم که به رغم همه تلاش‌های رسانه‌های معاند شاهد وحدت مثال زدنی در حمایت از مردم فلسطین هستیم، همه مسئولان و جریانات سیاسی در کشور حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کرده اند، این وحدت در حمایت از فلسطین برای مردم این سرزمین امید بخش است، ما تا کنون بیش از چند راهپیمایی بزرگ را در تهران و شهر‌های دیگر شاهد بودیم، ان‌شالله روز شنبه راهپیمایی بسیار عظیم در تهران و دیگر شهر شاهد باشیم، این راهپیمایی تحت عنوان حمایت از کودکان غزه برگزار خواهد شد.

وی افزود: راهپیمایی روز شنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۳ در سراسر کشور متناسب با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان‌ها  و در تهران از ۲ مسیر میدان فردوسی و چهارراه نواب به سمت میدان انقلاب با سخنرانی سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد، اعلام حمایت علنی از مردم فلسطین خواست مردم ایران بود که ما به این درخواست جامه عمل می‌پوشانیم.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه تصریح کرد: صهیونیست ها باید بدانند که حماس و مقاومت یک تفکر و یک مکتب برای مبارزه با اشغالگری است که غایت اهدافش آزادسازی قدس است، قطعا این تفکر با بمباران ها وحشی گرایانه از بین نمی رود، بلکه فروپاشی امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و اقتصادی رژیم صهیونیستی را زودتر از موعد محقق می کند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا