اخبار ورزشی

زائر کاظمینی: چمن انزلی موقعیت گلزنی ملوان را گرفت/ مقابل استقلال از پیش بازنده نیستیم

زائر کاظمینی: چمن انزلی موقعیت گلزنی ملوان را گرفت/ مقابل استقلال از پیش بازنده نیستیم

– اخبار ورزشی –

مسعود زائر کاظمینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، در مورد آخرین وضعیت ملوان پیش از بازی با استقلال در هفته دوم لیگ برتر، اظهار داشت: همانطور که می‌دانید در حال حاضر نفرات زیادی به تیم اضافه شده‌اند. تا این نفرات به بازی کنار هم عادت کنند و هارمونی لازم ایجاد شود کمی زمان نیاز داریم. البته در این مدت تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم که بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

غیبت نکونام در نشست خبری پیش از بازی با ملوان

وی افزود: استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی است و بازی هفته اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشت. صد درصد آنها با تمام توان در زمین مسابقه حاضر می‌شوند تا برنده بازی باشند، اما ما هم ملوان هستیم و با تمام وجود بازی خواهیم کرد. اینطور نیست که بگویم ما شانسی در دیدار برابر آنها نداریم. ما برای ارائه بازی آبرومندانه و در شأن ملوان به تهران می‌آییم. امیدواریم که بتوانیم رضایت هواداران ملوان را جلب کنیم.

هافبک تیم فوتبال ملوان درباره کیفیت بد چمن ورزشگاه شادروان قایقران انزلی در هفته اول لیگ برتر، تصریح کرد: به هر حال چند ماهی مسابقات متوقف بود و در این زمین بازی برگزار نشد. فصل گذشته چمن انزلی یکی از بهترین چمن‌های کشور بود. به نظرم در فاصله پایان لیگ بیست‌وسوم تا آغاز فصل جدید که تغییرات مدیریتی داشتیم و مدتی تکلیف تیم مشخص نبود، در واقع در زمانی که تکلیف تیم مشخص نشده بود، به چمن رسیدگی نشد و این مشکلات به وجود آمد. برای استان زیبای گیلان برازنده نیست که در چنین زمینی بازیکنان به میدان بروند. روی یکی از موقعیت‌های گلزنی ما مقابل ذوب‌آهن زمین تأثیر منفی خودش را نشان داد.

زائر کاظمینی درباره اینکه به نظر می‌رسد در تیم تحت هدایت تارتار فرصت بازی بیشتری دارد، گفت: آقای تارتار از مربیان باسابقه و فنی کشور است. این لطف اوست که فرصت بازی بیشتری در اختیارم قرار می‌دهد و با صلاحدید وی به دلیل اینکه در پست هجومی حضور دارم برای گلزنی بیشتر اقدام می‌کنم. امیدوارم بتوانم با بازی خوب یا گلزنی جواب اعتماد تارتار را بدهم. البته مازیار زارع سرمربی فصل گذشته فرصت‌هایی در اختیارم گذاشت که متأسفانه نتوانستم به خوبی از آنها استفاده کنم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا