اخبار ورزشی

زامهران: قرار گرفتن نساجی در انتهای جدول باورکردنی نیست

زامهران: قرار گرفتن نساجی در انتهای جدول باورکردنی نیست

– اخبار ورزشی –

حسین زامهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، درباره برد خانگی تیمش برابر تراکتور گفت: این چهارمین برد ما در این فصل بود و می‌توان گفت که یکی از مهمترین بردهای نساجی در فصل جاری. می‌دانستیم بازی سختی داریم و اگر امتیاز از دست می‌دادیم قطعاً کارمان برای ادامه لیگ سخت‌تر می‌شد. خدا را شکر که سه امتیازی مهم گرفتیم و به بازی‌های آینده امیدوار شدیم.

بازگشت امید به نساجی با برد خانگی/ تراکتور بدون خمس هم باخت

 

وی در پاسخ به این پرسش که چرا نساجی امسال نتایج ضعیفی گرفته است، تأکید کرد: این موضوع برای من و همه بازیکنان سؤال است که چرا با چنین وضعیتی مواجه شدیم. ما تیم خوبی داریم و بازیکنان باکیفیتی هم در نساجی حضور دارند، ولی این فصل برای نساجی خوب نبود. طبیعتاً خودمان اشتباهاتی داشتیم که شرایط به اینجا کشیده شد و البته بدشانسی هم آوردیم. قرار گرفتن نساجی در این وضعیت سخت و انتهای جدول باورکردنی نیست، آنهم در حالی که امسال در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتیم و در ابتدای فصل تصور می‌کردیم که فصل خوبی را پشت سر خواهیم گذاشت.

هافبک تیم فوتبال نساجی در مورد شانس ماندن این تیم در لیگ برتر تصریح کرد: ما قطعاً در لیگ برتر می‌مانیم چون تیم خوبی داریم و ساکت الهامی هم بلد است چگونه از بازیکنان بازی بگیرد. امسال با اینکه نتایج خوبی نگرفتیم، ولی هواداران نساجی از تیم حمایت کردند و ما یک عذرخواهی بزرگ به آنها بدهکار هستیم. قطعاً در شش بازی پایانی با تمام وجود می‌جنگیم تا نتایج خوبی بگیریم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا