اخبار ورزشی

زیدان به مسی: خدا را شکر که هنوز بازی می‌کنی!

زیدان به مسی: خدا را شکر که هنوز بازی می‌کنی!

به گزارش خبرگزاری برگزیده، لیونل مسی چندی پیش با گرفتن توپ طلای شماره ۸، جایگاه خود را در تاریخ فوتبال جاودانه کرد. این اسطوره که در حال حاضر در اینتر میامی توپ می‌زند، در تعطیلات بین فصل لیگ آمریکا به سر می‌برد و در یک ویدیویی با زیدان به اسپانسری شرکت ورزشی Z۵ ظاهر شده است که زیدان آن را در اینستاگرام خود منتشر کرده است. در این ویدیوی کوتاه این دو اسطوره در مورد اهمیت پیراهن شماره ۱۰ صحبت می‌کنند.

لئو مسی خطاب به زیدان: “برای ما آرژانتینی‌ها، شماره ۱۰ خیلی خاص است، وقتی در مورد ۱۰ صحبت می‌کنیم و به طور خودکار به مارادونا فکر می‌کنید. اگرچه هیچ‌کس شبیه او نشد، اما آرزو و آرزو همیشه این بود… برای ما دیگو چیزی بسیار قوی است.

زیزو، من تو را خیلی تحسین می‌کنم. ما فرصت بازی با هم را نداشتیم، اما با هم در تیم های مختلف روبه‌رو می‌شدیم و بعد هم شما به عنوان مربی و من به عنوان بازیکن. من همیشه به شما احترام می‌گذارم و همه چیزهایی را که شما دارید تحسین می‌کنم. عالی هستی.”

زیدان خطاب به مسی: “هر دو با شماره ۱۰ این‌جا هستیم، وقتی در مورد ۱۰ صحبت می‌کنیم انگار داریم در مورد جادو صحبت می‌کنیم. شماره ۱۰ های زیادی باقی نمانده‌اند، خدا را شکر که تو هنوز بازی می‌کنی و شماره ۱۰ زنده است. حیف است که نتوانستیم با هم بازی کنیم، اما خوب، این لحظه‌ای است که می‌توانم از فرصت استفاده کنم و توپ را به تو پاس بدهم.”

۲۵۱۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا