کرمان

سرمربی تیم والیبال سیرجان: فشردگی لیگ کیفیت بازی‌ها را از بین می‌برد

سعید رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در سیرجان در خصوص بازی با تیم مریوان اظهار داشت: ما توانستیم دو دست اول را با نتایج خوبی که گرفتیم برنده شویم تیم مریوان تیم خویی است و الان با دور رفت خیلی تفاوت دارد و بازیکنان خیلی خویی دارد.

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان افزود: من می‌دانستم که بازی طولانی خواهد شد البته می‌توانستیم بازی را راحت‌تر تمام کنیم اما تیم مریوان تیمی است که بالای جدول است بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته و تیم‌های قدرتمندی را شکست داده و پیروزی بر این تیم برای ما با ارزش است و باید به فکر ‌بازی‌های بعدی‌مان باشیم.

وی درباره کیفیت لیگ امسال و فشردگی بازی‌ها گفت: درباره فشردگی لیگ دیگر از صحبت در این‌باره خسته شدیم، وقتی می‌گوییم لیگ طولانی است برگزارکنندگان پاسخ می‌دهند که خود مربیان قبول کردید که مسابقات به‌صورت رفت و برگشت باشد اما ما هدف‌مان استفاده از شرایط میزبانی‌مان بود و هیچ الزامی به اتمام مسابقات قبل از عید نیست.

رضایی اظهار کرد: من بارها گفته‌ام اگر این فشردگی لیگ توجیه فنی درستی داشته باشد، می‌پذیریم واگر هدف کمک به تیم ملی است که برای همه ما تیم ملی کشورمان مهم است اما باید یک توجیه فنی داشته باشیم که ندارد چرا می‌خواهیم قبل از عید مسابقات را به پایان ببریم، ۲۰ روز بعد از عید هیچ تاثیری برای اردوی تیم ملی نخواهد داشت.

وی افزود: در آینده خواهیم دید که اردوی تیم ملی چه زمانی  شروع می‌شود و با چه شرایطی پیش می‌رود اما فشاری که به تیم‌ها وارد می‌شود کیفیت و قشنگی بازی‌های لیگ را از بین می‌برد واین فشار هیچ دلیل فنی ندارد.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا