اخبار ورزشی

سیدعباسی: در دربی یکی دو اقدام به شوت دیدیم/ مدعی قهرمانی نباید از پنج بازی پنج امتیاز بگیرد

داود سیدعباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برگزیده های ایران، در خصوص تساوی استقلال مقابل پرسپولیس در هفته هشتم لیگ بیستم و یکم اظهار داشت: بازی بار فنی نداشت. دو تیم آمده بودند که نبازند. هر دو با احتیاط کار می‌کردند و به همین خاطر موقعیتی روی دروازه‌ها به وجود نیامد. 

وی افزود: شوتی در چارچوب ندیدیم و فقط یکی دو بار اقدام به شوت‌زنی را مشاهده کردیم. با این شرایط نمی‌دانم چه بگویم. به نظرم چون بازنده این بازی از لحاظ روحی در ادامه مسابقات لیگ افت می‌کرد هر دو تیم می‌خواستند که بازنده نباشند.

پیشکسوت استقلال در خصوص داوری این مسابقه عنوان کرد:‌ داوری صحنه خاصی نداشت فقط صحنه سرنگونی ژستد بود. البته در کل دنیا چنین صحنه‌هایی سلیقه‌ای است. ممکن است یک نفر پنالتی بگیرد و یک نفر پنالتی نگیرد به همین خاطر بهتر است کارشناسان داوری در مورد آن نظر بدهند اما به نظر من داور می‌توانست این صحنه را برای استقلال خطا بگیرد.

سیدعباسی در مورد پنج تساوی پشت‌ سر هم استقلال گفت: به هر حال خوبی این تساوی‌ها این است که تیم نمی‌بازد. اینکه شما در پنج بازی بازنده نباشید خوب است اما استقلال که داعیه قهرمانی دارد نباید از پنج بازی پنج امتیاز بگیرد. با این حال با وجود این تک امتیازها استقلال می‌تواند در بازی‌های بعدی با یکی دو برد امتیازات از دست رفته را جبران کند.

مدافع اسبق استقلال در خصوص غیبت تماشاگران و دربی ۹۷ اظهار داشت: واقعاً دلم برای یک دربی با تماشاگر تنگ شده است. من تجربه بازی در دربی با حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر را دارم. در آن شرایط کری‌خوانی هواداران، حضور آنها شب قبل از دربی پشت درهای استادیوم، ورودشان به استادیوم، شعارهای آنها هنگام گرم کردن بازیکنان، تشویق‌های‌شان زمانی که از تونل وارد زمین می‌شدیم و … حس خوب و قشنگی داشت. وقتی این دربی را با زمان خودمان مقایسه کردم؛ جذابیت خاصی در این بازی ندیدم. نمی‌خواهم بازیکنان را از نظر فنی زیر سؤال ببرم. اما نبود تماشاگران برای کیفیت بازی مزید بر علت شد و حیف است که آنها نمی‌توانند به ورزشگاه بروند.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا