اخبار ورزشی

شانس بزرگی که نکونام آورد/ سومین فسخ گزینه استقلال در سه ماه!

شانس بزرگی که نکونام آورد/ سومین فسخ گزینه استقلال در سه ماه!

یکی از گزینه‌های تابستانی استقلال برای حضور در این تیم، عمرو ورده مصری بود. بازیکنی که با آبی‌ها تا پای میز مذاکره رفت و حتی قرار بود به جمع شاگردان نکونام اضافه شود ولی در نهایت این انتقال رخ نداد و ورده راهی تیمی در لیگ مصر شد.

داستان تابستان پر سر و صدای ورده اینگونه آغاز شد که قرارداد او با تیم آپولون لیماسول قبرس به پایان رسید و مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن بی نتیجه باقی ماند. نکونام نیز خواستار جذب ورده شد ولی او در نهایت قرارداد را با راجا کازابلانکا به امضا رساند.

اما پس از گذشت فقط ۱۲ روز، عمرو ورده در تمرینات راجا شرکت نکرد. او مدعی شد به دلیل بیماری بدخیم و شرایط نامناسب در مراکش، قادر به بازی برای این تیم نیست و در نهایت قراردادش را با راجا کازابلانکا فسخ کرد و از این تیم جدا شد.

در شرایطی که تصور می‌شد او راهی استقلال می‌شود، اما عمرو ورده با تیم دوکسا کاتوکوپیاس قبرس قرارداد امضا کرد. این باشگاه اعلام کرد که حاضر است در ازای دریافت ۲۵۰ هزار یورو، وینگر مصری را به استقلال بفروشد که مدیران دو تیم در حال انجام مذاکرات بودند.

در شرایطی که عمرو ورده برای شرکت در تمرین دوکسا راهی قبرس شده بود، به دلیل منقضی شدن پاسپورت، ساعاتی را در فرودگاه این کشور بازداشت و سپس به مصر دیپورت شد. موضوعی که با فسخ قرارداد وینگر پرحاشیه همراه گردید و او در نهایت راهی فارکو مصر شد.

اما حالا رسانه‌های مصری از فسخ قرارداد دوباره این بازیکن خبر می‌دهند! یک منبع در باشگاه فارکو در اظهاراتی به سایت یالا کوره گفت که عمرو ورده اردوی این تیم را ترک کرده و سرمربی خارجی نیز تصمیم گرفته تا مانع از حضور این بازیکن در تمرینات شود.

این منبع افزود: پس از آن تصمیم فسخ قرارداد صادر شد و مدیریت منتظر ماند تا ورده مبالغی که از فارکو گرفته بود را پس از فسخ قرارداد بازگرداند. البته این قرارداد هنوز به طور رسمی فسخ نشده است و انتظار می‌رود پس از توافق دو طرف، مراحل رسمی تکمیل شود.

بدین ترتیب عمرو ورده پس از راجا کازابلانکا، دوکسا کاتوکوپیاس و فارکو، برای سومین بار قراردادش را در کمتر از سه ماه فسخ کرد و حالا باید منتظر چهارمین باشگاه او در یک فصل ماند.

۲۵۱۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا