اخبار ورزشی

عکس‌| پیام تند ستاره عراقی به فغانی؛ رویای ما را ربودند!

عکس‌| پیام تند ستاره عراقی به فغانی؛ رویای ما را ربودند!

به گزارش خبرگزاری برگزیده؛ ایمن حسین مهاجم شماره ۱۸ تیم ملی عراق که با شش گل زده، بهترین گلزن مسابقات تا این لحظه است، تا دقیقه ۷۶ بازی مرحله یک‌هشتم نهایی برابر اردن، موفق‌ترین بازیکن تورنمنت محسوب میشد اما یک حرکت غیرحرفه‌ای و البته غیرورزشی از او در زمان خوشحالی بعد از گل دوم عراق، باعث شد تا شرایط کاملا برای او تغییر کند.

به گزارش فوتبال برتر، اخراج ایمن حسین با کارت زرد دومی که علیرضا فغانی به او داد، در واقع نه فقط شرایط او، که سرنوشت تیم ملی عراق را در این تورنمنت عوض کرد. آنها که با نتیجه دو بر یک از اردن جلو بودند، در نهایت ده نفره بازی را به اردن واگذار کردند تا به جای حضور در یک‌چهارم نهایی، آماده بازگشت به خانه باشند.

ایمن حسین که متهم ردیف اول شکست عراق در این مسابقه است؛ امروز با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره اخراج دردسرساز و جنجالی‌اش در این بازی نوشت:

«من اصلاً نفهمیدم چه اتفاقی افتاد! یک لحظه خداحافظی بسیار سخت بود! این پایانی نبود که می‌خواستیم. رویاهای ما بسیار فراتر از این‌ها بود و جاه‌طلبی‌هایمان بسیار بلند. آنها رویای ما را مقابل چشمان جهان ربودند. من از همه هواداران عراقی عذرخواهی می‌کنم. من از همه کسانی که از ما حمایت کردند و در دوحه در کنار ما ایستادند عذرخواهی می‌کنم. ما از شما عذرخواهی می‌کنیم زیرا نتوانستیم رویای شما را کامل کنیم.»

عکس‌| پیام تند ستاره عراقی به فغانی؛

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا