اخبار ورزشی

مدیرعامل استقلال خوزستان: مطابق قرارداد با طیبی برخورد می‌شود

مدیرعامل استقلال خوزستان: مطابق قرارداد با طیبی برخورد می‌شود

– اخبار ورزشی –

امیدعلی نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، درباره خروج محمد طیبی از اردوی تیم فوتبال استقلال خوزستان و مصاحبه‌ای که علیه کادر فنی این تیم انجام داده است، اظهار داشت: طیبی به دلیل درگذشت یکی از بستگان خود، مدتی از تمرینات دور بود. این بازیکن یکی دو روز در تمرینات حاضر شد که با نظر پورموسوی به‌صورت اختصاصی تمرین کرد.

وی با بیان اینکه در تصمیمات سرمربی استقلال خوزستان دخالت نمی‌کند، خاطرنشان کرد: این اولین یا آخرین مرتبه‌ای نیست که چنین تصمیمی در قبال یک بازیکن گرفته می‌شود. ممکن است مربی براساس آمادگی جسمی و روحی یک بازیکن، به او بگوید که به‌صورت اختصاصی تمرین کند. قرار بود طیبی از روز شنبه به تمرینات گروهی بازگردد و صحبت‌های او شاید به‌خاطر بی‌حوصلگی بوده است. البته کادر فنی هنوز گزارشی درباره این اتفاق به ما ارائه نکرده است.

مدیرعامل استقلال خوزستان: به پیشنهاد معاوضه آقایی‌پور با باهویی فکر هم نکردیم

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با اشاره به درخواست محمد طیبی از مدیران استان خوزستان برای ورود به موضوع کنار گذاشتن وی از جمع آبی‌های اهوازی به برگزیده های ایران گفت: بازیکن حرفه‌ای می‌داند که مسائل قراردادی را باید از طریق مدیران فدراسیون فوتبال دنبال کند؛ نه از مقامات استانی. این مصاحبه کاملاً غیرحرفه‌ای بود و حتماً مطابق قرارداد با او برخورد می‌شود. طیبی بازیکنی بزرگ است که پنج سال در استقلال خوزستان بوده است و از این تیم به فوتبال کشور معرفی شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا