اخبار ورزشی

مدیر تیم مس رفسنجان: فسخ شیمبا غیرقانونى است، از باشگاهى که با او قرارداد ببندد شکایت مى‌کنیم

مدیر تیم مس رفسنجان: فسخ شیمبا غیرقانونى است، از باشگاهى که با او قرارداد ببندد شکایت مى‌کنیم

– اخبار ورزشی –

نادر فتح‌اللهى در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزارى برگزیده های ایران در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: از روز گذشته تمرینات تیم زیر نظر آقاى محرم نویدکیا آغاز شد و سایر اعضاى کادر ایشان هم کم کم به جمع نفرات ما اضافه خواهند شد تا براى حضور در مسابقات آماده شویم. جو بسیار خوبى داریم و بچه‌ها از آمدن یک مربى جوان و با اخلاق به تیم بسیار خوشحال هستند و آرامش خوبى در تیم حاکم شده است.

نویدکیا سرمربى مس رفسنجان شد

وی در خصوص جدایى برخى بازیکنان مس رفسنجان از جمله شیمبا اظهار داشت: از نظر ما به دلایل کاملاً مشخص و مستند فسخ قرارداد شیمبا غیر قانونى بوده و یک تخلف مشخص از سوى برخى افراد است. شیمبا بازیکن خوب و با اخلاقى است اما متأسفانه برخى او را تحریک کردند که به شکل غیر قانونى دست به چنین اقدامى بزند. ما با سازمان لیگ مکاتبه کردیم و این موضوع اعلام شده که مراحل قانونى فسخ انجام نشده و هر باشگاهى براى مذاکره یا امضاى قرارداد با شیمبا وارد عمل شود از خود بازیکن و تیم جدید شکایت مى‌کنیم که اگر این تخلف از جانب باشگاه آگاهانه باشد موجب جریمه و محرومیت خواهد شد.

مدیر تیم مس خاطرنشان کرد: شیمبا بازیکن بسیار خوب و حرفه‌اى است و نویدکیا و باشگاه مس هم براى حفظ او تلاش مى‌کنند و امیدواریم اسیر این حواشى نشود، همچنان به قرارداد خودش پایبند و در نیم فصل دوم هم کنار ما حضور داشته باشد. هیچ مشکلى براى پرداخت مطالبات او نداریم همانطور که طلب فصل قبل آماده پرداخت است و هر زمانى شماره حساب خودش را به صورت رسمى به باشگاه اعلام کند مطالباتش پرداخت خواهد شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا