کهگیلویه و بویراحمد

مراسم تنفیذ شهردار یاسوج/ از گلایه رئیس شورای شهر تا عذرخواهی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش برگزیده های ایران از یاسوج، مراسم تنفیذ شهردار یاسوج با حضور استاندار و همه اعضای شورای شهر یاسوج برگزار شد.

در ابتدای این مراسم هدایت اکبری با اشاره به اینکه حدود دو ماه پیش اعضای شورای شهر در یک جو صمیمی آقای دکتر مقدم را به عنوان شهردار  انتخاب کردند.

وی بیان کرد: آقای مقدم برای بار دوم از طرف اعضای شورای شهر به عنوان شهردار انتخاب شدند.

 

وی با گلایه از مجموعه وزارت کشور گفت: دو ماه گذشت تا وزارت کشور حکم تنفیذ شهردار را تایید کرد.حکم برای استانداری و وزارت کشور ارسال شد اما پس از دو ماه کش و قوس انجام شد که از وزارت کشور گلایه داریم.

شهر یاسوج نیازمند پیشرفت است، به لحاظ مبلمان شهری شرمنده مردم هستیم کمک کنید شهری پویا داشته باشیم باشیم، مردم استان لایق بهترین‌ها هستند لازم است استان به لحاظ اعتبارات در بخش مراقب‌های ویژه بستری شود.

در ادامه استاندار از عیسی شهامت مدیرکل امور شهری و شوراها دلیل تاخیر  دو ماه در حکم شهردار را جویا شد، شهامت عنوان کرد: طبق ماده ۸۳ قانون حکم شهردار یاسوج باید به امضای وزیر کشور برسد.

 

وی ناهماهنگی را دلیل اصلی تاخیر در تایید حکم شهردار دانست و گفت: رئیس شورای شهر باید مستقیما با وزارت کشور مکاتبه می‌کرد اما برای استانداری ارسال کرد و ناهماهنگی‌هایی ایجاد شد.

صحبت شهامت موجب شد تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تاخیر در مکاتبه شهرداری عذرخواهی کند،وی گفت: از طرف همکارانم به خاطر تاخیر در مکاتبه شهردار عذرخواهی می‌کنم فکر نمی‌‌کنم تعمدی باشد.

سید علی احمدزاده افزود: دنبال مقصر نیستم اما چرا کار ما باید یک ماه عقب بیفتد کاری که فوری و با یک تماس تلفنی انجام می‌شد دو ماه طول کشید مدیریت زمان برای ما مهم است.

به گزارش فارس؛ در این مراسم حکم شهردار یاسوج قرائت و مراسم تنفیذ شهردار یاسوج با اعلام حمایت قاطع استاندار از شهرداری و شورای دوره ششم شهر یاسوج برگزار شد.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴


سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا