اقتصادی

معرفی سامانه جدیدی برای کسب درآمد بدون سرمایه

معرفی سامانه جدیدی برای کسب درآمد بدون سرمایه

گفتنی است سامانه جدید به‌حدی جذابیت داشته که طی چند روز اول از معرفی آن بیش از ۱۰ هزار نفر در فارابیز ثبت‌نام آنلاین خود را تکمیل کردند. مزیت اصلی این سامانه امکان کسب درآمد ساده، شفاف و عادلانه است.

براساس این گزارش فارابیز سامانه جدید مشارکت در فروش گروه مالی فارابی است که برای فعالیت در آن کافی‌ست ابتدا از طریق این لینک آنلاین ثبت‌نام کنید و بعد از آن بدون هرگونه سرمایه یا دانش تخصصی می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید.

مدل کسب درآمد در سامانه فارابیز به این شکل است که بعد از ثبت‌نام، یک لینک (آدرس اختصاصی) به شما تعلق می‌گیرد که با اشتراک گذاشتن آن با دیگران، مبلغ ثابتی در پنل کاربری‌تان در سامانه فارابیز دریافت می‌کنید. کافی‌ست لینکی که دریافت کرده‌اید،‌ به‌ دوستان‌تان پیامک کنید یا در پیام‌رسان‌های مختلفی که عضو هستید به اشتراک بگذارید تا سایر افراد از طریق آن در فارابی ثبت‌نام کنند. به همین سادگی می‌توانید مسیر کسب درآمد در فارابیز را طی کنید.

نکته جالب فارابیز اینجاست که اگر شخصی با لینک شما در این سامانه ثبت‌نام کند و همان شخص نیز فرد دیگری را به فارابیز معرفی کند، شما از ثبت‌نام این فرد جدید نیز درآمد کسب می‌کنید. این موضوع باعث می‌شود درآمد کاربران بعد از مدتی به‌صورت پلکانی رشد کند.

فارابیز یک سامانه مشارکت در فروش در بورس ایران است که با منطق یک بازی برد برد بین فارابی و همکارانش توسعه یافته است. در واقع کاربران با ثبت‌نام در این سامانه تبدیل به شریک استراتژیک فارابی شده و به ازای هر مشتری که به فارابی معرفی کنند، بدون قید و شرط مبلغ ثابتی را دریافت می‌کنند.

توجه داشته باشید ویژگی که برای خیلی‌ها جذابیت فعالیت در این سامانه را افزایش داده،‌ دریافت ۱۵ درصد از درآمد فارابی است! در واقع با ثبت‌نام در این سامانه و معرفی دوستان‌تان به فارابی، به غیر از درآمد ثابتی که دریافت می‌کنید، به ازای هر نوع سرمایه‌گذاری که این افراد در اکوسیستم فارابی انجام می‌دهند، شما به درآمد می‌رسید. برای مثال اگر یک مشتری بورسی که با لینک اختصاصی شما ثبت‌نام کرده، طی یکسال بابت تمام فعالیت‌هایی که در بورس انجام می‌دهد، ۱۰۰ میلیون تومان درآمد برای فارابی خلق کند، ۱۵ درصد از این درآمد معادل ۱۵ میلیون تومان به شما تعلق می‌گیرد. به همین دلیل است که فارابی با شعار «۱۵ درصد از درآمد فارابی سهم شماست» توانسته توجه بسیاری از علاقه‌مندان به فعالیت اقتصادی را به این سامانه جلب کند.

برای دریافت آدرس اختصاصی خود، از طریق لینک ثبت‌نام در فارابیز می‌توانید به یکی از شرکای استراتژیک فارابی تبدیل شده و فعالیت اقتصادی خود را آغاز کنید. اگر برای استفاده یا ثبت‌نام در فارابیز به راهنمایی نیاز دارید، در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با کارشناسان مرکز پشتیبانی فارابی با شماره ۱۵۶۱ (بدون پیش‌شماره) در ارتباط باشید.

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا