اخبار ورزشی

هاشمی: چمن ورزشگاه آزادی در بلندمدت باید عوض شود/ دستور بازنگری در آیین‌نامه تجلیل از مدال‌‌آوران را دادم

هاشمی: چمن ورزشگاه آزادی در بلندمدت باید عوض شود/ دستور بازنگری در آیین‌نامه تجلیل از مدال‌‌آوران را دادم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی با حضور در مجموعه ورزشی آزادی از بخش‌های مختلف این مجموعه و روند بازسازی امکانات آن بازدید کرد.

وی درباره مراحل آماده‌سازی اتاق کمک داور ویدئویی (VAR) مجموعه ورزشی آزادی قبل از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: در جریان موضوعات قرار گرفتم و خواستم این اطلاعات به سمع و نظر مردم برسد. این اولین حرکت ما درباره نصب سیستم VAR بوده است و امیدوارم دغدغه و نگرانی مردم هم در این خصوص رفع شود.

بازید سرپرست وزارت ورزش از ورزشگاه آزادی در آستانه دیدار پرسپولیس – النصر + تصاویر

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: البته کارهای دیگری هم در مورد نصب تجهیزات هفت ورزشگاهی که در لیگ برتر هستند، انجام دادیم. دولت کمک‌های ارزی و ریالی خوبی به این موضوع تخصیص داده است که در زمان خود به آنها اشاره خواهم کرد.

هاشمی ادامه داد: باتوجه به اینکه در لیگ قهرمانان آسیا اولین حضور خود را با سیستم VAR خواهیم داشت، خواستیم تا خانواده رسانه هم حضور داشته باشند تا بدانند ما به‌عنوان خدمتگزار مردم، دغدغه مردم را درک کردیم و موارد را با دقت پیگیری می‌کنیم. باید به این خواسته‌ها جواب داده شود و دولت هم از ورزش حمایت می‌کند.

وی در مورد وضعیت ورزشگاه آزادی و شرایط چمن و زیرساخت‌های آن خاطر نشان کرد: مشکلاتی به وجود آمده و اقداماتی که در قبال آن شکل گرفته، برای برنامه‌های کوتاه‌مدت استادیوم بوده است. با این حال برای بلندمدت باید چمن ورزشگاه عوض شود. این موضوع نیز نیازمند آن است که دست‌اندرکاران ورزشگاه با فدراسیون فوتبال هماهنگ شوند. باید در زمان‌هایی که مسابقه‌ای برگزار نمی‌شود، این چمن به طور کلی عوض شود.

سومین بازدید کیومرث هاشمی از دریاچه آزادی در یک ماه گذشته

سرپرست وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: از عمر چمن استادیوم آزادی زمان زیادی می‌‌گذرد و این ورزشگاه نیاز به تغییر اساسی دارد. اقداماتی که صورت گرفته، اقدامات کوتاه‌مدتی بوده است تا دغدغه هواداران و تماشاگران برطرف شود.

هاشمی درباره گلایه برخی ورزشکاران از نحوه پرداخت پاداش در آیین‌نامه تجلیل از مدال‌‌آوران و بازنگری‌هایی که در این رابطه صورت گرفته است،‌ اظهار داشت: بعد از مراسم‌، ورزشکارانی مانند خانم فرزانه فصیحی بودند که نسبت به این آیین‌نامه و لیست قهرمانان گلایه داشتند. چون ایشان در آسیا مقام آوردند و در لیست نبودند. در این مورد دستور بازنگری در آیین‌نامه را دادم.

وی با بیان اینکه زحمات ورزشکاران و قهرمانان کشورمان باید مدنظر قرار بگیرند، بیان کرد: دغدغه‌ ما، دغدغه ورزشکاران است و اجازه نمی‌دهیم مشکلاتی در این مورد رخ دهد. اگر گروه دیگری را به لیست پرداخت پاداش اضافه کنیم، نهایتاً ۲۰ تا ۳۰ میلیارد تومان هزینه در برخواهد داشت. این مسئله ارزش دارد که لیست را گسترش دهیم. البته در ادامه باید ببینیم که دغدغه‌های ورزشکاران توسط فدراسیون انعکاس داده شده و اگر این اتفاق رخ داده است، باید در بررسی آیین‌نامه صورت بگیرد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا