بین الملل

هواوی بازار گوشی‌های تاشو را در دست می‌گیرد؟

هواوی بازار گوشی‌های تاشو را در دست می‌گیرد؟

تینا مزدکی_ بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، هوآوی ممکن است راه سامسونگ را ادامه دهد و سال آینده یک گوشی تاشو سه گانه عرضه کند. TrendForce به نقل از خودی‌های صنعت، می‌گوید هواوی در حال توسعه یک گوشی تاشو سه‌گانه است و این شرکت به آرامی در حال پیشرفت است و احتمالاً تا از پیش از مارس ۲۰۲۴ این گوشی را تجاری‌سازی خواهد کرد.

از سوی دیگر، تحلیلگر DSCCRoss می گوید که هواوی در ابتدا قصد داشت این دستگاه را در پایان سال ۲۰۲۳ عرضه کند، که ممکن است به این معنی باشد که در واقع همه چیز به آرامی آنطور که منابع TrendForce می‌گویند به پیش نرفته‌است. اگر هواوی مجبور شد از برنامه‌های عرضه اولیه خود عقب نشینی کند، به این معنا است که یک جای کار لنگ می‌زند.

هواوی بازار گوشی‌های تاشو را در دست می‌گیرد؟

بسیاری از دستگاه‌های تاشو دوگانه، یعنی تلفن‌هایی که دارای دو لولا/دو تا شونده هستند، به‌عنوان یک گوشی تاشو «سه‌گانه» در نظر گرفته می‌شوند، زیرا صفحه‌نمایش‌های آن‌ها هنگام تا شدن سه طرف دارند اما در واقع آن‌ها دوگانه هستند نه سه گانه!

هوآوی ممکن است سامسونگ را شکست دهد و اولین کسی باشد که یک گوشی تاشو سه‌گانه را تجاری می‌کند، اما سوال بزرگ‌تر این است که آیا سامسونگ باید در این رقابت شرکت کند، وقتی که می‌تواند با احتیاط پیش برود.

ظاهراً سامسونگ برنامه‌های دیگری را برای بازار تاشوها در سال ۲۰۲۴ در سر دارد. این شرکت ممکن است بخواهد سال آینده یک دستگاه گلکسی تاشوی میان رده و ارزان‌تر را به جای توسعه خط تولید تاشو خود با مفاهیم جاه‌طلبانه اما اثبات‌نشده عرضه کند.

منبع: sammobile

۲۲۷۲۲۷

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا