سیاسی

پیرهادی:عملیات وعده صادق باعث تقویت غرور ملی شد

پیرهادی:عملیات وعده صادق باعث تقویت غرور ملی شد

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری برگزیده های ایران، محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به عملیات «وعده صادق» گفت: این عملیات در پاسخ به حمله تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق اقدامی موثر و موفق بود، که این عملیات منجر به تقویت غرور ملی مردم ایران شد و دنیا را در قبال توانمندی‌های دفاعی کشورمان شگفت زده ‌کرد.

وی تاکید کرد: حمله پهپادی و موشکی ایران به اراضی اشغالی رژیم صهیونیستی حق مشروع ایران و واکنشی دفاعی در راستای حراست از امنیت و استقلال ایران بود که در پاسخ به اقدام متجاوزانه اسرائیل انجام شد.

*کارکرد گنبد آهنین و سپر موشکی رژیم صهیونیستی به چالش کشیده شد

پیرهادی با اشاره به دقت و هدفمندی عملیات «وعده صادق» گفت: در این عملیات نبوغ آمیز که منجر به شکستن لایه‌های عمیق امنیتی و دفاعی سرزمین های اشغالی شد، انهدام مرکز اطلاعاتی «حبل الشیخ» و پایگاه هوایی «نواتیم» مرکز حمله به کنسولگری ایران در سوریه به عنوان اهداف عملیات میسر شد و کارکرد گنبد آهنین و سپر موشکی رژیم صهیونیستی را به چالش کشید.

وی اضافه کرد: اهمیت توفیق عملیات وعده صادق زمانی دو چندان می‌شود که به این نکته توجه کنیم در این عملیات به غیرنظامیان و سازمان‌های مردمی و مراکز درمانی رژیم صهیونیستی آسیبی وارد نشد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وعده صادق، عملیاتی غرور آفرین در حراست از مردم کشورمان و ایران بود، افزود: عملیات حساب شده و دقیق کشورمان، توانمندی، شکوه قدرت دفاعی- نظامی و پایداری برسر حقوق بین المللی و امنیتی ایران، رژیم صهیونیستی و پدر خوانده او یعنی آمریکا را به شدت مبهوت و سرگردان کرده است.

پیرهادی یادآور شد: همانطور که مدافعان امنیت کشور وعده داده‌اند حمله احتمالی رژیم صهیونیستی در پاسخ به عملیات ایران از هر نقطه به منافع و شخصیت‌ها و شهروندان ایران با واکنش قوی‌تر و بزرگتر ایران مواجه می شود و سیلی محکم‌تری را دریافت خواهند کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: اقدامات سپاه پاسداران و دیگر نیروهای مسلح در تامین امنیت کشور و دفاع از کیان و عزت ایران ایثارگرانه و قابل تقدیر و قدردانی است و باید به آنها و دیگر مدافعان امنیت کشور دست‌مریزاد گفت.

ضرورت هوشیاری در قبال جنگ روانی دشمنان

پیرهادی با بیان اینکه عملیات وعده صادق حس غرور ملی را تقویت و دل مردم ایران را شاد کرد، افزود: با توجه به ضربه سنگینی که به رژیم صهیونیستی و آمریکا به عنوان حامی اصلی او وارد شده است، آنها در استمرار استراتژی اخیرشان جنگ رسانه ای علیه مردم ایران را تشدید خواهند کرد بنابراین ضروری است صاحب نظران، تحلیل‌گران، اصحاب رسانه و تریبون‌داران نسبت به این مهم هوشیار باشند و در جنگ رسانه‌ای و روانی دشمنان علیه کشور آگاهانه اظهارنظر کنند و مانع از پیشبرد توطئه‌های رسانه‌ای آنها شوند.

انتهای‌پیام/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا