اخبار ورزشی

چفرین: خشونت هواداران، سرطان فوتبال است

چفرین: خشونت هواداران، سرطان فوتبال است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، الکساندر چفرین از خشونت هواداران فوتبال خشمگین است و خواسته که آنها را هوادار خطاب نکنند. او پس از دیدار با نخست‌ وزیر یونان و صاحبان بزرگترین باشگاه‌های فوتبال یونان، چنین اظهاراتی را بیان کرد.

چفرین در رابطه با ناآرامی‌های اخیر در آتن که در ۷ آگوست توسط هواداران کروات تیم دیناموزاگرب و قتل یک هوادار یونانی ترتیب داده شد، به آتن آمد.

رئیس یوفا افزود: بعد از این اتفاقات وحشتناک آمدن به اینجا برای ما سخت بود. همه ما از وقایع وحشتناکی که رخ داده است، خشونت‌های بی‌‌معنی، غمگین و عصبانی هستیم. ما خشمگین هستیم که برخی افراد از مسابقات فوتبال برای ارتکاب اعمال جنایتکارانه و خشونت استفاده می‌کنند. تصور کنید شخصی به دیگری حمله می‌کند، زیرا پیراهنی را می‌پوشد که دوست ندارد. این یک غده سرطانی فوتبال است. آنها را هوادار فوتبال خطاب نکنید. آنها طرفدار نیستند. اینها افرادی هستند که از فوتبال برای ایده‌های احمقانه خود استفاده می‌کنند.

محرومیت اروپایی یوفا برای مارسی

چفرین در ادامه اظهار داشت: بس است! این خشونت باید متوقف شود. من از نخست‌وزیر یونان برای کمک به اتحادیه اروپا سپاسگزارم. خشونت و هولیگانیسم نه تنها برای یونان، بلکه برای همه اروپا مشکل بزرگی است. همکاری نه تنها در اتحادیه اروپا، بلکه در شورای اروپا نیز ضروری است. من از همه و رسانه‌ها می‌خواهم که به ما کمک کنند تا این سرطان جامعه و نه فقط فوتبال را ریشه‌کن کنیم. امروز ما اولین گام را در سطح اروپا برداشتیم و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا چنین حوادث وحشتناکی رخ ندهد. این یک بیانیه سیاسی نیست. ما پس از این اتفاقات با نخست‌وزیر تماس گرفتیم، از خود انتقاد کردیم و گفتیم که تمام تلاش خود را خواهیم کرد و حتی بیشتر از آن.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا