اخبار ورزشی

کشتی آزاد قهرمانی جهان| قرعه‌کشی اوزان دهگانه برگزار شد/ کار دشوار گلیج و آذرپیرا

کشتی آزاد قهرمانی جهان| قرعه‌کشی اوزان دهگانه برگزار شد/ کار دشوار گلیج و آذرپیرا

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان طی روزها ۲۵ لغایت ۲۸ شهریور ماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

براساس برنامه اعلامی، مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم در روزهای ۲۵ و ۲۶ شهریور، مسابقات اوزان ۷۹، ۹۲، ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم طی روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور و مسابقات اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم نیز در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برگزار می‌شود.

کشتی آزاد قهرمانی جهان| یزدانی: کارهای مهمتر از فضای مجازی داشتم/ آمادگی امسالم با سال قبل قابل مقایسه نیست

 

نتایج قرعه این رقابت‌ها که مسابقات مقدماتی آن از ساعت ۱۲ ظهر به وقت ایران آغاز می‌شود به شرح زیر است:

براساس این گزارش، در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۳۳ شرکت‌کننده دارد، میلاد والی‌زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با رضوان کواکس از رومانی مبارزه می‌کند.

رضا اطری در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۷ نفر حضور دارند، در دور اول استراحت می‌کند. حریف وی در دور دوم برنده مبارزه میان کودای اوگاوا از ژاپن و نماینده رژیم صهیونیستی است.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۴۵ نفر برگزار می‌شود، رحمان عموزاد خلیلی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با یانیس مادی از کامبوج کشتی می‌گیرد.

امیرمحمد یزدانی در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۳۰ نفر شرکت کرده‌اند، در دور اول به مصاف پاتریک اولنزین از لهستان می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با برنده مبارزه میان ماگومد خانیف از آذربایجان و سنجر دوسجانوف از قزاقستان پیکار می‌کند.

همچنین در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۴۵ نفر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان کشتی می‌گیرد. زائوربک سیداکوف قهرمان المپیک و جهان از روسیه در گروه امامی حضور دارد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۷ شرکت‌کننده دارد، محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان رمضان ساری از ترکیه و یوتا میوا از ژاپن می‌رود.

حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۴۸ کشتی‌گیر برگزار می‌شود، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با لاورنس از استرالیا مبارزه می‌کند. دیوید تیلور قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در طرف مقابل جدول قرار دارد و تا دیدار فینال با یزدانی روبه‌رو نخواهد شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا در دور اول به مصاف جانگ از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با زاهید والنسیا از آمریکا دیدار می‌کند.

مجتبی گلیج  در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۳۵ نفر حضور دارند، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف بنجامین هانیس از ایتالیا می‌رود. عبدالرشید سعداله‌یف قهرمان جهان و المپیک از روسیه و کایل اسنایدر از آمریکا در گروه گلیج حضور دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۳۳ نفر حضور دارند، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس مبارزه خواهد کرد. طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک در گروه زارع قرار دارد و تا مرحله نیمه نهایی با نماینده کشورمان روبه‌رو نخواهد شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا